Сьогодні, 24 лютого, Кіровоградський обласний центр зайнятості долучився до проведення профорієнтаційної акції «Відповідальна молодь обирає відповідальну професію», що організована Управлінням молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації на базі освітньо-культурного простору «Гончаренко Центр». Мета заходу – популяризація суспільно значущих професій серед молоді.

Про професії молоді розповіли представники Кіровоградського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Кіровоградській області, Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, представники вищих навчальних закладів військового профілю.

«Світ професій став більш диференційованим. Більшість галузей трансформується, виникають нові професії. Змінюються вимоги до робочої сили, а деякі професії і зовсім зникають. Робити професійний вибір стало складніше. Проте, служба зайнятості завжди готова прийти на допомогу тим, хто цього потребує. Тим, хто опинився на роздоріжжі професійного шляху, обирає професію або місце роботи ми пропонуємо скористатися інтернет-ресурсами Державної служби зайнятості», – зазначив заступник директора  обласного центру зайнятості Богдан Стоян та розповів про можливості сайту обласного центру зайнятості, Освітній портал та Платформу з профорієнтації та розвитку кар'єри Державної служби зайнятості.

Військова кар'єра починається з хорошої освіти – такий акцент зробили представники навчальних закладів, що готують офіцерів. Від них учасники заходу дізналися про умови оволодіння різноманітними професіями військового профілю, а під час відеопрезентацій ознайомилися з навчальною базою, лабораторіями, полігонами тощо.

У свою чергу, представники Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області зауважили, що професія поліцейського – одна із найбільш важливих і відповідальних професій у світі, адже поліцейські забезпечують публічну безпеку і порядок, охороняють права і свободи людини, а також інтереси суспільства і держави, протидіють злочинності. Розповіли про можливості навчання та умови вступу на службу до підрозділів ГУНП у Кіровоградській області. Ті учасники акції, хто виявив бажання, відвідали тренінговий центр підготовки поліцейських.

Про професію рятувальника розповіли  представники Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Кіровоградській області, які зазначили, що часто рятувальник – це вже не професія, а спосіб життя, адже вогнеборці постійно перебувають в очікуванні тривоги та того, що можливо комусь саме зараз потрібна буде допомога. Адже надзвичайну ситуація не можна спрогнозувати чи спланувати – це завжди непередбачуваність.

Переглянути відео з акції «Відповідальна молодь обирає відповідальну професію» можна за посиланням.

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Кіровоградського обласного центру зайнятості

Анонс/Подія: 
Подія