оп
20.12.2018 | 10:49

Учора, 19 грудня, на  базі  Маловисківського ПТУ  № 16 відбулось урочисте відкриття навчально - практичного центру зварювальних робіт.

За рахунок коштів державного бюджету (2 млн. 300 тис. грн.) було модернізовано та оновлено матеріально-технічну базу – придбано сучасне зварювальне обладнання, інструменти та верстатні матеріали. Крім того, з обласного бюджету було виділено 1 млн. 800 тис. грн. на проведення капітального ремонту покрівлі корпусу майстерень та приміщень центру. Тож сьогодні 450 учнів мають можливість здобувати робітничі спеціальності у теплих та сухих приміщеннях.

У відкритті закладу взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Разом із керівництвом району, працівниками навчального закладу, представниками інших професійних закладів освіти області, потенційними роботодавцями майбутніх випускників він оглянув обладнані майстерні навчального центру та високо оцінив їх рівень.

«Сьогодні ми констатуємо реальну увагу держави до розвитку професійної освіти. В області збудовано сучасні навчально-практичні центри у Кропивницькому, Бобринці, Голованівську, а відсьогодні ще й у Малій Висці», – зазначив Сергій Коваленко.

Як зазначив, презентуючи нову навчальну майстерню старший майстер виробничого  навчання Віктор Сокуренко, новостворений  навчально-виробничий  центр готуватиме фахівців за спеціальностями  «Електрозварник ручного зварювання», «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Зварник» у відремонтованих приміщеннях, оснащених сучасним обладнанням, опалюється з нової котельні.

Долучився до відкриття Центру підготовки електрогазозварників і заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богдан Стоян, який повідомив, що крім підготовки фахівців електрогазозварників «з нуля», у навчальному закладі також відбуватиметься перепідготовка (підвищення кваліфікації) працівників зварювальних професій з усієї Кіровоградщини, а також стажування майстрів за новітніми технологіями з використанням сучасного зварювального обладнання.

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Кіровоградського обласного центру зайнятості