оп
07.12.2018 | 13:00

Учора, 06 грудня, на базі професійно-технічного училища № 38 у смт Голованівськ відбулося відкриття навчально-практичного центру за професією «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

У заході взяли участь перший заступник голови Кіровоградської  обласної державної адміністрації Сергій Коваленко, голова Голованівської райдержадміністрації Олег Голімбієвський, голова районної ради Богдан Кучмій, заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богдан Стоян, а також директори професійно-технічних училищ області,  представники управління освіти, науки, молоді та спорту  обласної державної адміністрації, роботодавці району та інші соціальні партнери.

 «У Голованівську відкрили нову сторінку в історії підготовки кваліфікованих робітників. Сьогодні область по-справжньому турбується про професійну освіту. Свідченням цього є відкриття навчально-практичного центру у Голованівську, успішна робота центру з підготовки трактористів, відкритого рік тому у Бобринці, нова лабораторія вартістю 1 млн. грн. у ПТНЗ № 8 м. Кропивницького, розбудова ПТУ у Малій Висці, інших населених пунктах області», – наголосив Сергій Коваленко.

За виділені державою 630 тисяч гривень повністю оновлено матеріально-технічну базу для навчального процесу: придбано більше 270 одиниць обладнання, устаткування, інструментів та матеріалів. Ще 260 тисяч гривень було виділено з обласного бюджету на капітальний ремонт приміщення. Тож учні голованівського училища мають змогу опановувати професію електромонтера у світлих, просторих, теплих та обладнаних майстернях.

У свою чергу Б. Стоян окреслив аспекти співпраці служби зайнятості області та навчального закладу, зокрема у напрямку проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, організації професійного навчання дорослого населення із числа безробітних, та діяльності у напрямку сприяння у працевлаштуванню випускників на підприємства, щ потребують працівників за цією професією.

Учасники заходу мали можливість ознайомитися із матеріально-технічною базою училища, зокрема відвідали електромонтажну майстерню, спеціалізовані кабінети теоретичного навчання, спеціально оснащені лабораторії, учбовий, спеціально обладнаний полігон для електромонтерів та ін.

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Кіровоградського обласного центру зайнятості