Мапа ЦПТО ДСЗ

Якщо Ви хочете отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним - скористайтеся можливістю отримати це через якісне професійне навчання. Державна служба зайнятості пропонує Вам професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – навчальних закладах сучасного європейського рівня.

Саме центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості допоможуть Вам задовольнити вимоги роботодавця та реалізувати Ваші особисті покликання. Ми ставимо завдання підготувати компетентного робітника у відповідності до потреб сучасного ринку праці.

Широкий діапазон освітніх послуг, що надають центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, забезпечать не тільки Ваш професійний розвиток, а й дозволять набути додаткові компетенції, що сприяють успішному працевлаштуванню.

Професійні викладачі та майстри виробничого навчання, застосовуючи сучасні педагогічні технології, зроблять Ваше навчання якісним та ефективним.

Здобуття професійно-технічної освіти у Центрах здійснюється за денною формою навчання  та при  необхідності за індивідуальною формою.

 Навчальні плани та програми розробляються за участю роботодавців.

На Вас очікують затишні зали бібліотек, комфортні умови проживання. Навчальні кабінети, майстерні та лабораторії,  облаштовані сучасним високотехнологічним обладнанням і устаткуванням, що дозволяє отримати високий рівень кваліфікації.

Після закінчення професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації за напрями підготовки слухачам присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) і видається свідоцтво про освіту державного зразка.

Кожна людина, яка отримала професійну підготовку в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, швидко знайде робоче  місце  на ринку праці, відповідно до своїх покликань.

Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Уважно ознайомтеся з пропозиціями центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зробіть правильний вибір та станьте успішними в цьому житті!

В Україні з кожним роком все більш затребуваними стають робітничі професії - слюсарі, кухарі, водії, зварювальники, муляри та інші. Таку професію можна здобути в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО). Це спеціалізовані навчальні заклади сучасного європейського рівня для навчання дорослого населення. Тут пропонується широкий спектр напрямів підготовки робітників для багатьох галузей економіки: промисловості, будівництва, агропромислового комплексу, транспорту і зв’язку, сфери послуг тощо. Для навчання слухачів використовується високотехнологічне обладнання та устаткування, випущене провідними фірмами світу, де проходили стажування викладачі та майстри, які залучаються до викладання теоретичного курсу та виробничого навчання.

Робочі навчальні плани та програми розробляються на основі державних стандартів з урахуванням місцевої специфіки виробництва і погоджуються з роботодавцями.

На час навчання слухачі ЦПТО забезпечуються комфортними умовами проживання.

Центри професійно-технічної освіти створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перекваліфікації та підвищення кваліфікації. Матеріально-технічна база ЦПТО відповідає загальноосвітнім стандартам та дозволяє готувати високопрофесійні робочі кадри у відповідності до потреб ринку праці.

У навчальних закладах можна: 

1.Отримати професійну підготовку за однією з ліцензованих закладом професій, не маючи попередніх знань та досвіду;

2.Підвищити кваліфікацію за основною професією - отримати вищий розряд або категорію;

3.Пройти курси цільового призначення - вивчити окрему технологію, метод, рецептуру, матеріали, обладнання в межах професійної підготовки без підвищення розряду.

Однією з переваг навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є реальний зв'язок з роботодавцями. Максимальне врахування їхніх вимог забезпечується шляхом узгодження навчальних програм із представниками провідних підприємств у відповідних галузях. Центри сповідують мету, що професійно-технічна освіта повинна бути прив'язана до потреб регіону, бізнесу та інвестицій. Для сприяння зайнятості населення найбільш ефективною є співпраця усіх зацікавлених сторін – роботодавців, місцевої влади, центрів зайнятості та центрів професійно-технічної освіти. Крім того, освоєння робітничої професії може спонукати до започаткування власної справи, адже кваліфіковані робітники можуть виконувати приватні замовлення. Очевидні переваги в тому, що робітник може на власний розсуд формувати гнучкий робочий графік „під себе” та ціну послуг, які він надає.

 Порівняно із навчанням в інших освітніх закладах ЦПТО ДСЗ мають такі переваги:

прийом слухачів на навчання без вступних іспитів, незалежно від рівня освіти та віку;

можливість навчатися наближено до місця проживання;

стислі терміни – навчання за професією триває від 2 до 11 місяців;

комфортна атмосфера для людей різного віку – методисти та викладачі центру мають значний досвід роботи зі слухачами різних вікових категорій, дорослими людьми;

фінансова підтримка слухачів під час навчання - компенсування витрат на проїзд до навчального закладу, виплата матеріальної допомоги згідно чинного законодавства, повне забезпечення усіма необхідними матеріалами;

слухачам з віддалених районів, інших регіонів України надається можливість проживання у комфортабельному гуртожитку готельного типу;

можливість під час навчання заявити про себе, беручи участь у виставках, конкурсах професійної майстерності, заходах, що організовує служба зайнятості;

можливість пройти індивідуальне навчання за професією;

залучення до викладання професіоналів, що мають як педагогічний досвід, так і значний практичний досвід роботи за професіями, які викладають;

використання у навчальному процесі новітніх технологій (спеціалізованих програмних засобів навчального призначення, відеоуроків, інтерактивних технологій), що дають можливість підвищити рівень засвоєння матеріалу;

максимальне врахування вимог роботодавців – навчальні програми узгоджуються із представниками провідних підприємств регіону у відповідних галузях.

По завершенню навчання за професією випускник отримує свідоцтво державного зразка.