Сьогодні, 23 червня, для фахівців Олександрійської філії та Петрівського відділу Олександрійської філії обласного центру зайнятості пройшли навчання з цивільного захисту. Безпекові заходи організували, щоб кожен працівник знав, як діяти під час надзвичайних ситуацій.