Зміна місця роботи і знайомство з новим колективом найчастіше змушують більшість людей дещо нервувати і переживати певні незручності.

25.09.2023

Необхідність і важливість сучасного резюме розуміє кожен, хто шукає роботу навіть упродовж короткого часу.

Резюме – це своєрідна «вітрина» шукача, на якій він гарно й коректно викладає найбільш вигідні дані про себе, свій досвід, свої професійні та особистісні якості.

Щоб скласти таке резюме, необхідно окреслити власні  ключові переваги. Це можна зробити, відповівши на такі запитання:

Чому саме я маю отримати цю роботу?

Що я роблю краще за інших?

01.09.2023

Кожен колір формує у оточуючих певні психологічні відчуття від нашої присутності. Одні притягують увагу, інші, навпаки, відштовхують. Готуючись до важливої ​​зустрічі, можна заздалегідь продумати, які асоціації ви хочете викликати у співрозмовника. Для цього потрібно знати, яке сприйняття гарантує той чи інший колір.

03.10.2022

Якими навичками треба володіти, аби роботодавець переконався, що ви – саме той працівник, якого він потребує. Передусім, це «м’які навички». Для тих, хто шукає роботу, це словосполучення знайоме. А для тих, хто чує це вперше, – знайомимося.

10.05.2022

Немає досвіду. Чи це так?

Пошук роботи завжди був непростою справою для молодих фахівців, підкованих лише теорією. За плечима роки навчання в учбовому закладі, виснажливі сесії, іспити, курсові роботи і диплом. Але у пошуку роботи можуть виникнути труднощі, пов’язані з відсутністю досвіду роботи.

Перш за все, пам’ятайте, ситуація не безнадійна, вона лише означає, що шукаючи роботу Вам, молодому фахівцеві, потрібно буде докласти більше зусиль!

21.01.2022

Одним із найефективніших засобів самомаркетингу на ринку праці є резюме. Резюме – це своєрідна «вітрина» шукача роботи, на якій він гарно й акуратно викладає найбільш вигідні дані про себе, свій досвід, свої професійні та особистісні якості. Основне завдання резюме – привернути увагу до своєї кандидатури та переконати роботодавця в тому, що ви саме  той працівник, який йому потрібен.

04.09.2023

Як знайти першу роботу? Це запитання задає собі кожен випускник вишу, коледжу, технікуму або училища. Пошук першої роботи є захоплюючим і хвилюючим процесом. Адже залишаючи стіни навчального закладу, кожен випускник стикається з проблемою працевлаштування. Тим більше важливий і відповідальним є цей крок, що може бути не тільки захоплюючим, але й досить жорстким.

23.08.2023

Активне запровадження різновекторних цифрових е-послуг та цифрової освіти суттєво впливає на щоденне життя пересічних громадян незалежно від віку, соціального та матеріального становища.

22.09.2022

Пандемія внесла суттєві зміни в життя суспільства і змусила як роботодавців, так і шукачів роботи переконатися в тому, наскільки важливим сьогодні є вміння набувати нові знання та навички.

26.01.2022

Чим займатися, коли звичний ритм життя змінився і діють обмеження? Як використати вільний час з користю для себе?

17.01.2022