Зміна місця роботи і знайомство з новим колективом найчастіше змушують більшість людей дещо нервувати і переживати певні незручності.

09.11.2022

Кожен колір формує у оточуючих певні психологічні відчуття від нашої присутності. Одні притягують увагу, інші, навпаки, відштовхують. Готуючись до важливої ​​зустрічі, можна заздалегідь продумати, які асоціації ви хочете викликати у співрозмовника. Для цього потрібно знати, яке сприйняття гарантує той чи інший колір.

03.10.2022

Як знайти першу роботу? Це запитання задає собі кожен випускник вишу, коледжу, технікуму або училища. Пошук першої роботи є захоплюючим і хвилюючим процесом. Адже залишаючи стіни навчального закладу, кожен випускник стикається з проблемою працевлаштування. Тим більше важливий і відповідальним є цей крок, що може бути не тільки захоплюючим, але й досить жорстким.

15.08.2022

Одним із найефективніших засобів самомаркетингу на ринку праці є резюме. Резюме – це своєрідна «вітрина» шукача роботи, на якій він гарно й акуратно викладає найбільш вигідні дані про себе, свій досвід, свої професійні та особистісні якості. Основне завдання резюме – привернути увагу до своєї кандидатури та переконати роботодавця в тому, що ви саме  той працівник, який йому потрібен.

07.02.2022

Немає досвіду. Чи це так?

Пошук роботи завжди був непростою справою для молодих фахівців, підкованих лише теорією. За плечима роки навчання в учбовому закладі, виснажливі сесії, іспити, курсові роботи і диплом. Але у пошуку роботи можуть виникнути труднощі, пов’язані з відсутністю досвіду роботи.

Перш за все, пам’ятайте, ситуація не безнадійна, вона лише означає, що шукаючи роботу Вам, молодому фахівцеві, потрібно буде докласти більше зусиль!

21.01.2022

Необхідність і важливість сучасного резюме розуміє кожен, хто шукає роботу навіть упродовж короткого часу.

Резюме – це своєрідна «вітрина» шукача, на якій він гарно й коректно викладає найбільш вигідні дані про себе, свій досвід, свої професійні та особистісні якості.

Щоб скласти таке резюме, необхідно окреслити власні  ключові переваги. Це можна зробити, відповівши на такі запитання:

Чому саме я маю отримати цю роботу?

Що я роблю краще за інших?

10.10.2022

Активне запровадження різновекторних цифрових е-послуг та цифрової освіти суттєво впливає на щоденне життя пересічних громадян незалежно від віку, соціального та матеріального становища.

22.09.2022

Якими навичками треба володіти, аби роботодавець переконався, що ви – саме той працівник, якого він потребує. Передусім, це «м’які навички». Для тих, хто шукає роботу, це словосполучення знайоме. А для тих, хто чує це вперше, – знайомимося.

10.05.2022

Пандемія внесла суттєві зміни в життя суспільства і змусила як роботодавців, так і шукачів роботи переконатися в тому, наскільки важливим сьогодні є вміння набувати нові знання та навички.

26.01.2022

Чим займатися, коли звичний ритм життя змінився і діють обмеження? Як використати вільний час з користю для себе?

17.01.2022