Сьогодні служба зайнятості є платформою з надання широкого спектру послуг, зокрема й через електронні сервіси, які допоможуть кожному користувачу оцінити власні здібності та навички, розвинути їх або отримати ті, які необхідні для вдалого працевлаштування:

«Освітній портал державної служби зайнятості» (https://skills.dcz.gov.ua/)

Навчальні матеріали та відеокурси, що розміщені на онлайн-сервісі, орієнтовані на розвиток компетенцій безробітних і працевлаштованих, роботодавців і фахівців державної служби зайнятості.

18.02.2022

Цифровізація – не просто новомодне слово. Це ті глобальні зміни, що охоплюють практично всі сфери життя і докорінно змінюють цілі галузі. 

Попит на цифровізацію та відповідну освіту зумовлений постійним розвитком технологій, які дедалі більше інтегруються у наш побут, стаючи невід’ємною частиною не лише робочого, а ще й повсякденного життя. Все, що ми робимо, потребує певного рівня цифрових навичок.

15.12.2021

Перед тим, як відправлятися в подорож до професійного успіху, візьми з собою знання «ФОРМУЛУ ВИБОРУ ПРОФЕСІЇ», яка в загальному вигляді показує первинний алгоритм прийняття оптимального рішення і буде тобі орієнтиром:

05.10.2021

Якою буде моя майбутня професія? Яку професію обрати, щоб бути успішним після закінчення навчання? Рано чи пізно такі питання ставить собі майже кожен випускник.

10.08.2020

Стрімкий розвиток техніки і технологій на початку XXI століття, зумовлює суттєві зміни в організації виробництва товарів, надання послуг, появу нових сфер діяльності. Ринок праці стрімко змінюється.

07.07.2020

Одним з активних напрямів роботи служби зайнятості є організація професійного навчання безробітних за професіями і спеціальностями, що користуються попитом на ринку праці.

16.12.2021

Справити сприятливе враження про себе і переконати потенційного керівника в тому, що ви саме та людина, яка може справитися із запропонованою роботою, найкраще допоможе резюме. Це своєрідний рекламний документ, у якому ви маєте описати усі свої достоїнства, і чим краще це зробите, тим більше у вас буде шансів привернути увагу до своєї кандидатури.

Користь резюме полягає ще й у тому, що складаючи його, ви впорядковуєте власні уявлення про себе, як про спеціаліста. Це дійсно необхідно для досягнення успіху.

01.12.2021

Якщо ти навчаєшся у старших класах, то перед тобою вже постали питання щодо майбутнього, що робити після школи, на кого піти навчатися, де навчатися? Ці питання не прості, вони викликають різні переживання – від цікавості до роздратування (психологічні дослідження показують, що у випускному класі 60-90% учнів відчувають тривогу та страх з приводу необхідності визначатися у професійному напрямі).

05.10.2021

Вибір професії в умовах стрімких змін – це складний і відповідальний крок. Якщо в минулому столітті професія була на все життя, то сьогодні не варто фокусуватися на одній професії, а одразу розглянути декілька і обрати спеціалізацію на перехресті галузей, бо за цим – майбутнє.

15.07.2020

Юний друже! Кожна людина хоча б раз в житті обирала собі професію. Щоб прийняти правильне рішення, необхідно враховувати ряд факторів – власні побажання, психологічні особливості та можливості не слід забувати й про потреби ринку праці. Обираючи професію, уникай помилок, які можуть зробити цей вибір невдалим.

Перша – ставлення до вибору професії як до незмінної. У будь-якій сфері діяльності відбувається зміна занять, посад із підвищенням кваліфікації людини. При цьому найбільших успіхів досягає той, хто добре пройшов початкові щаблі.

13.03.2020