Відомо, що за рівних умов (рівня знань, навичок, витрат часу) різні люди досягають неоднакових результатів. Якість і засоби виконання будь-якої діяльності, її успішність і рівень досягнень залежать від здібностей особистості. Здібності - це індивідуально-психологічні особливості людини, які відповідають умовам успішного виконання тієї чи іншої діяльності, а саме - набуття знань, умінь і навичок; використання їх у праці.

11.03.2019

Державна служба зайнятості запустила платформу з професійної орієнтації та розвитку кар'єри, яка допомагає у виборі професії.

26.11.2018

Темперамент і професія

        Для того, щоб знайти своє місце у світі професій, необхідно враховувати дуже багато особливостей своєї натури. Одна з них -  темперамент. Деякою мірою він впливає і на розвиток здібностей, особливо тих, які пов’язані з рухами, увагою, здатністю переключатись з одного типу діяльності на інший. Існує чотири типи темпераменту:

12.02.2018

Юний друже! Кожна людина хоча б раз в житті обирала собі професію. Щоб прийняти правильне рішення, необхідно враховувати ряд факторів – власні побажання, психологічні особливості та можливості не слід забувати й про потреби ринку праці. Обираючи професію, уникай помилок, які можуть зробити цей вибір невдалим.

Перша – ставлення до вибору професії як до незмінної. У будь-якій сфері діяльності відбувається зміна занять, посад із підвищенням кваліфікації людини. При цьому найбільших успіхів досягає той, хто добре пройшов початкові щаблі.

15.01.2019

 

Стратегія вибору професії

Щоб прийняти правильне рішення відносно вибору професії, враховуйте не лише власні побажання та вподобання, а й психологічні особливості, можливості певної професії та потреби сучасного ринку праці.

У цьому допоможуть декілька кроків:

12.02.2018

 Все, що оточує нас на землі, споруди, предмети повсякденного використання, створено працею людини. Людина творить, будучи зайнятою на своєму робочому місці. Але перш, ніж трудитись, вона повинна здійснити свій головний життєвий вибір – вибір  трудової діяльності, конкретної професії.

12.02.2018