Чи можна знайти професію мрії? Завдання не з легких, але реальне. Дослухатися до власних інтересів, віднайти свої сильні сторони — це те, з чого варто почати, щоб знайти не лише роботу, але й покликання. А також прокидатися з гарним настроєм щоранку

Водночас є низка хибних переконань про вибір професії, які заважають нам рухатися до мрії.

Аби зруйнувати міфи про вибір професії – гортай картки!

17.11.2023

Полтавський військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут чекає відповідальних, патріотичних та сумлінних.

У 2023 році вступ на навчання цивільної молоді здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту або вступних іспитів, обраних на власний розсуд вступника (українська мова,  математика; та один предмет на вибір:  фізика або історія України).

За якими спеціальностями здійснюється підготовка:

16.05.2023

Часто батьки занепокоєні тим, що їхні діти не можуть визначитися з вибором професії, їх нічого не цікавить або цікаво все, вони нічого не хочуть і т.д.

Молоді люди, обираючи професію, дуже часто почуваються невпевнено, проявляють надмірну обережність, бояться помилитися і прийняти неправильне рішення. Однак, через острах можна відмовитися від улюбленого напрямку, захоплення і обрати хибний шлях. Та, насправді, якщо розвіяти усі побоювання, не обмежувати себе, то вибір є!

08.11.2022

Вибір професії в умовах стрімких змін – це складний і відповідальний крок. Якщо в минулому столітті професія була на все життя, то сьогодні не варто фокусуватися на одній професії, а одразу розглянути декілька і обрати спеціалізацію на перехресті галузей, бо за цим – майбутнє.

15.04.2022

Якщо ти навчаєшся у старших класах, то перед тобою вже постали питання щодо майбутнього, що робити після школи, на кого піти навчатися, де навчатися? Ці питання не прості, вони викликають різні переживання – від цікавості до роздратування (психологічні дослідження показують, що у випускному класі 60-90% учнів відчувають тривогу та страх з приводу необхідності визначатися у професійному напрямі).

14.03.2022

Перед тим, як відправлятися в подорож до професійного успіху, візьми з собою знання «ФОРМУЛУ ВИБОРУ ПРОФЕСІЇ», яка в загальному вигляді показує первинний алгоритм прийняття оптимального рішення і буде тобі орієнтиром:

05.11.2023

Якою буде моя майбутня професія? Яку професію обрати, щоб бути успішним після закінчення навчання? Рано чи пізно такі питання ставить собі майже кожен випускник.

15.11.2022

«Вік живи – вік учись» – ця народна мудрість актуальна і в наш час. Бажаєте бути конкурентоспроможним на сучасному ринку праці? Доведеться підвищувати свою кваліфікацію, а інколи й опановувати нову професію.

В умовах сьогодення для багатьох людей це шанс вирішення проблеми працевлаштування.

03.10.2022

Втрата роботи через війну та неможливість її виконувати змушує українців шукати альтернативні шляхи  до опанування нових професій. Потужну допомогу у цьому надають освітні проєкти, які створили безкоштовний доступ до власних ресурсів: онлайн-платформ, мобільних додатків, курсів, практикумів з багатьох напрямків діяльності. Комп’ютерні, айтішні, дизайнерські, з вивчення мов або такі, що допоможуть відкрити в собі фотографа, художника та навіть слюсаря. 

Зібрали для вас добірку безкоштовних курсів для освоєння нових професій.

08.04.2022

Сьогодні служба зайнятості є платформою з надання широкого спектру послуг, зокрема й через електронні сервіси, які допоможуть кожному користувачу оцінити власні здібності та навички, розвинути їх або отримати ті, які необхідні для вдалого працевлаштування:

«Освітній портал державної служби зайнятості» (https://skills.dcz.gov.ua/)

Навчальні матеріали та відеокурси, що розміщені на онлайн-сервісі, орієнтовані на розвиток компетенцій безробітних і працевлаштованих, роботодавців і фахівців державної служби зайнятості.

18.02.2022