Вбудована мініатюра для Про ситуацію на регіональному ринку праці, сприяння працевлаштуванню ВПО та допомогу по безробіттю

Під час брифінгу, що пройшов у Кіровоградській обласній військовій адміністрації, заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян розповів про ситуацію на регіональному ринку праці, сприяння працевлаштуванню ВПО та допомогу по безробіттю.

06.12.2022
Вбудована мініатюра для Стан ринку праці Петрівської територіальної громади

На телеканалі «Петрове TV» мова йшла про ситуацію на ринку праці Петрівської територіальної громади, затребувані у регіоні професії та електронні можливості служби зайнятості щодо пошуку вакансій.

24.11.2022
Вбудована мініатюра для Виплата допомоги по безробіттю: що нового у законодавстві

На телеканалі «Суспільне Кропивницький» йшлося про законодавчі зміни у сфері зайнятості населення та про виплату допомоги по безробіттю під час воєнного стану.

16.11.2022
Вбудована мініатюра для Грант від держави на відкриття чи розвиток бізнесу

На телеканалі «Суспільне Кропивницький» йшлося про реалізацію державної програми «єРобота», як одного із ключових елементів державної підтримки створення й розвитку бізнесу.

27.10.2022
Вбудована мініатюра для Професійне навчання за сприяння служби зайнятості

На телеканалі «Вітер» йшлося про організацію службою зайнятості професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних громадян для зростання їхньої конкурентоспроможності на ринку праці та поверненню до трудової діяльності.

27.10.2022
Вбудована мініатюра для Про сприяння служби зайнятості у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб

На телеканалі «Донеччина. TV» йшлося про роботу Олександрійського міськрайонного центру зайнятості щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та компенсацію витрат роботодавцям за працевлаштування таких громадян.

17.10.2022