Вбудована мініатюра для Ти потрібен: навчайся та шукай роботу зі службою зайнятості

Ви маєте роботу і плануєте її змінити на високооплачувану, проте не маєте відповідних професійних знань? Отримуйте ваучери та навчайтеся за сприяння Державної служби зайнятості.

Перелік професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер тут

28.09.2023
Вбудована мініатюра для Ти потрібен, робота Є: завітайте на Єдиний портал вакансій

Ви шукаєте роботу? Заходьте на Єдиний портал вакансій – єдину базу даних, яка оновлюється в режимі реального часу.

Нагадаємо, що Єдиний портал вакансій дає змогу охочим знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі й очікуваного рівня зарплат. Нові вакансії з’являються на порталі в режимі реального часу та є максимально актуальними.

28.09.2023
Вбудована мініатюра для Грант для ветеранів та членів їхніх сімей від «єРобота»

На телеканалі «Ми – Україна» йшлося про підприємницю із Кропивницького Тетяну Лугинець, яка отримала грант для створення або розвитку ветеранського бізнесу.

30.08.2023
Вбудована мініатюра для Грант для ветеранів та членів їхніх сімей від «єРобота»: створюйте або розвивайте власний бізнес

На телеканалі «Вітер» вийшов відеосюжет, у якому йшлося про фінансову допомогу ветеранам та членам їхніх сімей для створення або розвитку власної справи за урядовою програмою «єРобота»

15.08.2023
Вбудована мініатюра для Урядова програма «єРобота»: у Кропивницькому підприємець відкрив швейний цех

У телепередачі «Подробиці» на телеканалі «Інтер» вийшов відеосюжет, у якому йшлося про чергового переможця державної програми «єРобота» Сергія Циганкова, який відкрив швейний цех.

06.07.2023
Вбудована мініатюра для Грант від держави на відкриття чи розвиток бізнесу

У телесюжеті, що вийшов на телеканалі «Суспільне Кропивницький», йшлося про реалізацію державної програми «єРобота», як одного із ключових елементів державної підтримки та розвитку бізнесу. Історія Марини Дейкун, яка виграла грант на розвиток лавандової ферми.

03.07.2023