Вбудована мініатюра для Потреба  агровиробників у працівниках та їх бронювання

На телеканалі «Суспільне Кропивницький» йшлося про потребу агровиробників у фахівцях сільськогосподарської сфери та порядок бронювання військовозобов’язаних працівників

14.02.2023
Вбудована мініатюра для Про реєстрацію в службі зайнятості через застосунок «Дія»

У репортажі, що вийшов на телеканалі «Суспільне Кропивницький», йдеться про можливість реєстрації у службі зайнятості через застосунок «Дія» та ситуацію на регіональному ринку праці.

26.05.2022
Вбудована мініатюра для Про державну підтримку роботодавців, які працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб

У телепередачі «Новини» телеканалу UA: Кропивницький – ПАТ «НСТУ» йдеться про надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб унаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

18.05.2022
Вбудована мініатюра для Про підходящу роботу та виплату допомоги по безробіттю

У телепередачі «Акценти дня» телеканалу TTV йдеться про особливості нарахування, умови виплати та розміри допомоги по безробіттю, а також про те, яка робота вважається підходящою.

17.05.2022
Вбудована мініатюра для Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

У телепередачі «Акценти дня», що вийшла на каналі «TTV», мова йшла про працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та діяльність служби зайнятості у напрямку надання послуг клієнтам у період воєнного стану.

12.05.2022
Вбудована мініатюра для Ринок праці: на Кіровоградщині не вистачає 170 трактористів та механізаторів

У телепередачі «Новини», що вийшла на телеканалі UA: Кропивницький – ПАТ «НСТУ», мова йшла про нагальну потребу сільськогосподарських підприємств Кіровоградщини у працівниках за професіями «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» та «Тракторист».

08.04.2022