Вбудована мініатюра для Державна грантова програма «єРобота» працює: історія грантерки з Олександрійщини

На телеканалі «Вітер», в телепередачі "CBN News"  вийшов відеосюжет, у якому йшлося про фопівчиню  Олесю Руденко, яка займається виготовленням дитячої постільної білизни та стала однією з переможців урядової програми «єРобота».

24.05.2023
Вбудована мініатюра для Компенсація для роботодавців: відповіді на запитання від фахівців

У телесюжеті, що вийшов на телеканалі «Петрове TV», фахівці Петрівського відділу Олександрійської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відповіли на запитання, що пов'язані з державною фінансовою  підтримкою роботодавців, які працевлаштовують зареєстрованих безробітних, ВПО та ін.

11.05.2023
Вбудована мініатюра для Робота є: яка ситуація на ринку праці в Олександрії

У телесюжеті, що вийшов на телеканалі «Вітер», йшлося про ситуацію на ринку праці Олександрійщини та затребувані  на ньому професії

11.05.2023
Вбудована мініатюра для Урядова програма «єРобота»: створюйте або розвивайте власний бізнес

На телеканалі «Вітер»  вийшов відеосюжет, у якому йшлося про фінансову допомогу від держави для створення або розвитку власної справи.

04.05.2023
Вбудована мініатюра для Робота є: агровиробники Кіровоградщини потребують працівників

На телеканалі «Вітер»  вийшов відеосюжет, у якому йшлося про потребу агросектору у фахівцях сільськогосподарської сфери.

04.05.2023
Вбудована мініатюра для Кіровоградщина: програма «єРобота» в дії

На телеканалі «Петрове TV»  мова йшла про можливості реалізації креативних бізнес-ідей та розвитку вже запровадженого бізнесу 

03.05.2023