ГРАФІК проведення заходів у рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен!» (засідань круглих столів, робочих зустрічей, міні-ярмарків вакансій, презентацій роботодавців та ін.) 

27.09.2023

Є ідея та бізнес-план, бажання працювати та надавати роботу іншим? Скористайтеся урядовими програмами та отримайте мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу.  

Ще не знаєте як це зробити? Завітайте на інформаційні заходи, які пропонує вам Державна служба зайнятості. 

Про що дізнаєтесь на заходах:

10.04.2023

Основні питання, з якими найчастіше звертаються на гарячу лінію державної служби зайнятості

20.04.2022

Державні послуги онлайн – це швидко та зручно.

Для власників цифрового підпису доступна реєстрація в службі зайнятості як безробітного на порталі Дія. 

Детальніше про те, як саме подати документи і отримати статус безробітного через портал державних послуг Дія, читайте у нашій інфографіці: https://www.dcz.gov.ua/novyna/derzhavni-poslugy-onlayn-ce-shvydko-ta-zruchno

03.05.2021

Шановні мешканці області!

В обласному центрі зайнятості кожного місяця (третій четвер) з 08:00 до 12:00 діє телефонна гаряча лінія.

Мешканці Кіровоградщини мають можливість звернутися із запитаннями, що входять до компетенції служби зайнятості.

19 жовтня 2023 року

на ваші запитання відповідатиме заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості

21.09.2023

Державна служба України з питань праці (Держпраці), аби розширити у період воєнного стану консультаційну підтримку працівників і роботодавців, запускає інформаційну кампанію “Україна працює!”.

03.06.2022

Головне управління статистики у Кіровоградській області запрошує вас долучитися до вайбер-спільноти "Кропивницькстат користувачам"!

Ця спільнота створена для методично-консультативної допомоги користувачам з питань доступу до статистичної інформації Головного управління статистики у Кіровоградській області.

У вас є можливість у спільноті ставити свої запитання та надавати пропозиції.

Ваш номер телефону буде прихований від усіх учасників!

13.01.2022

Нагадуємо, що з 07 серпня 2020 року усі центри зайнятості області та філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відновили особистий прийом громадян. Нині, всі центри зайнятості області відкриті для відвідувачів та працюють з дотриманням усіх протиепідемічних рекомендацій. Тому просимо з розумінням віднестися до їх виконання.

У разі дистанційної роботи (це залежатиме від епідемічної ситуації в місті чи районі, де розташовані центри зайнятості), комунікація здійснюватиметься будь-якими засобами зв’язку, зокрема, телефоном.

29.09.2020