оп

Графік роботи Інформаційно-консультаційного центру Кіровоградського обласного центру зайнятості на вересень 2019 року

30.08.2019

05 червня 2019 року, о 14.00 год., у Кіровоградському обласному центрі зайнятості (м. Кропивницький, вул. Л. Куценка, 10) відбудеться засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення, на якому розглядатимуться такі питання:

27.05.2019

 

Молоді люди, обираючи професію, досить часто почувають себе невпевнено, проявляють надмірну обережність, бояться помилитися і прийняти неправильне рішення. Багато випускників взагалі не уявляють собі ким бути, до якого навчального закладу вступати і чи взагалі вчитися далі.                                                                                                                                                                                                                                                     

13.11.2018

З 03 червня поточного року розпочинається запроваджене Державною службою зайнятості анкетування роботодавців про потребу в працівниках на 2020 рік. Заповнити анкети можна у «Персональному кабінеті» на Інтернет-ресурсі Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» у розділі «Опитування». Звертаємо увагу, що сервіс доступний для роботодавців, які зареєструвалися в центрах зайнятості, та мають логіни та паролі для входу в персональний кабінет.

27.05.2019

Запрошуємо переселенців, які мешкають на території Кіровоградщини, відвідати правові зустрічі з представниками ГО «Десяте квітня».

10.05.2019