Оголошення про проведення відбору навчальних закладів  для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) проживання зареєстрованих безробітних під час навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2020 рік
07.11.2019

Графік роботи Інформаційно-консультаційного центру Кіровоградського обласного центру зайнятості на листопад 2019 року

30.10.2019

 

Молоді люди, обираючи професію, досить часто почувають себе невпевнено, проявляють надмірну обережність, бояться помилитися і прийняти неправильне рішення. Багато випускників взагалі не уявляють собі ким бути, до якого навчального закладу вступати і чи взагалі вчитися далі.                                                                                                                                                                                                                                                     

13.11.2018

З 04 листопада по 04 грудня 2019 року на Кіровоградщині триватиме Місячник профорієнтації молоді «Знайди себе – cпроектуй своє майбутнє», під час якого заплановано низку профорієнтаційних заходів для різних категорій молоді, в тому числі з використанням активізуючих профорієнтаційних методик.

04.11.2019

З 03 червня поточного року розпочинається запроваджене Державною службою зайнятості анкетування роботодавців про потребу в працівниках на 2020 рік. Заповнити анкети можна у «Персональному кабінеті» на Інтернет-ресурсі Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» у розділі «Опитування». Звертаємо увагу, що сервіс доступний для роботодавців, які зареєструвалися в центрах зайнятості, та мають логіни та паролі для входу в персональний кабінет.

27.05.2019