Шановні мешканці області!

В обласному центрі зайнятості кожного місяця (третій четвер) з 08.00 до 12.00 діє телефонна «гаряча» лінія.

Мешканці Кіровоградщини мають можливість звернутися із запитаннями, що входять до компетенції служби зайнятості.

19 травня 2022 року

на ваші запитання відповідатиме заступник директора - начальник відділу організації профорієнтації Кіровоградського обласного центру зайнятості

26.04.2022

Увага! Важлива інформація для відвідувачів центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості

У разі виникнення питань щодо обслуговування в центрах зайнятості/філіях Кіровоградської області телефонуйте за номерами «гарячих ліній», або пишіть на електронну скриньку:

Телефони гарячої лінії Кіровоградського обласного центру зайнятості: (0522) 32 28 41  або (0522) 32-17-68, +380934787081

08.03.2022

Державні послуги онлайн – це швидко та зручно.

Для власників цифрового підпису доступна реєстрація в службі зайнятості як безробітного на порталі Дія. 

Детальніше про те, як саме подати документи і отримати статус безробітного через портал державних послуг Дія, читайте у нашій інфографіці: https://www.dcz.gov.ua/novyna/derzhavni-poslugy-onlayn-ce-shvydko-ta-zruchno

03.05.2021

 

Молоді люди, обираючи професію, досить часто почувають себе невпевнено, проявляють надмірну обережність, бояться помилитися і прийняти неправильне рішення. Багато випускників взагалі не уявляють собі ким бути, до якого навчального закладу вступати і чи взагалі вчитися далі.                                                                                                                                                                                                                                                     

13.11.2018

Основні питання, з якими найчастіше звертаються на гарячу лінію державної служби зайнятості

20.04.2022

Головне управління статистики у Кіровоградській області запрошує вас долучитися до вайбер-спільноти "Кропивницькстат користувачам"!

Ця спільнота створена для методично-консультативної допомоги користувачам з питань доступу до статистичної інформації Головного управління статистики у Кіровоградській області.

У вас є можливість у спільноті ставити свої запитання та надавати пропозиції.

Ваш номер телефону буде прихований від усіх учасників!

13.01.2022

Нагадуємо, що з 07 серпня 2020 року усі центри зайнятості області та філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відновили особистий прийом громадян. Нині, всі центри зайнятості області відкриті для відвідувачів та працюють з дотриманням усіх протиепідемічних рекомендацій. Тому просимо з розумінням віднестися до їх виконання.

У разі дистанційної роботи (це залежатиме від епідемічної ситуації в місті чи районі, де розташовані центри зайнятості), комунікація здійснюватиметься будь-якими засобами зв’язку, зокрема, телефоном.

29.09.2020