Громадські організації, які опікуються питаннями працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, Державний центр зайнятості запрошує взяти участь в онлайн-заході, що пройде у форматі "круглого столу".

Головний меседж – консолідувати зусилля Державної служби зайнятості з недержавними організаціями та громадськими об’єднаннями, які надають послуги з працевлаштування ВПО, напрацювати спільні дії щодо сприяння працевлаштуванню ВПО та проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи  щодо проєктів і програм, що реалізуються в регіоні.

12.04.2024

Заплановані семінари на тему «Безпечне працевлаштування» за участю ГО «Чистий аркуш» у рамках проєкту «Допоможемо! Підтримаємо! Переможемо!»  у жовтні - грудні 2023 року

17.10.2023

ГРАФІК проведення заходів у рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен!» (засідань круглих столів, робочих зустрічей, міні-ярмарків вакансій, презентацій роботодавців та ін.) 

27.09.2023

Державна служба України з питань праці (Держпраці), аби розширити у період воєнного стану консультаційну підтримку працівників і роботодавців, запускає інформаційну кампанію “Україна працює!”.

03.06.2022

Головне управління статистики у Кіровоградській області запрошує вас долучитися до вайбер-спільноти "Кропивницькстат користувачам"!

Ця спільнота створена для методично-консультативної допомоги користувачам з питань доступу до статистичної інформації Головного управління статистики у Кіровоградській області.

У вас є можливість у спільноті ставити свої запитання та надавати пропозиції.

Ваш номер телефону буде прихований від усіх учасників!

13.01.2022

Шановні мешканці області!

В обласному центрі зайнятості кожного місяця (третій четвер) з 08:00 до 12:00 діє телефонна гаряча лінія.

Мешканці Кіровоградщини мають можливість звернутися із запитаннями, що входять до компетенції служби зайнятості.

16 травня 2024 року

на ваші запитання відповідатиме директор обласного центру зайнятості

КОЛЕСНИК Лілія Анатоліївна

21.03.2024

ІНФОРМАЦІЯ про заплановані заходи Кіровоградським обласним центром зайнятості до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, що пройдуть 17 – 20 жовтня 2023 року

16.10.2023

Є ідея та бізнес-план, бажання працювати та надавати роботу іншим? Скористайтеся урядовими програмами та отримайте мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу.  

Ще не знаєте як це зробити? Завітайте на інформаційні заходи, які пропонує вам Державна служба зайнятості. 

Про що дізнаєтесь на заходах:

10.04.2023

Основні питання, з якими найчастіше звертаються на гарячу лінію державної служби зайнятості

20.04.2022

Державні послуги онлайн – це швидко та зручно.

Для власників цифрового підпису доступна реєстрація в службі зайнятості як безробітного на порталі Дія. 

Детальніше про те, як саме подати документи і отримати статус безробітного через портал державних послуг Дія, читайте у нашій інфографіці: https://www.dcz.gov.ua/novyna/derzhavni-poslugy-onlayn-ce-shvydko-ta-zruchno

03.05.2021