Ви наймаєте на роботу працівників і вагаєтесь, на яких умовах вони будуть працювати, – зважте всі «за» і «проти» та прийміть правильне рішення. Укладання легального трудового договору для роботодавця – це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.

17.02.2022

У вас є потреба в кадрах, ви маєте намір оперативно укомплектувати вільні робочі місця? Однією з важливих складових успішного заповнення роботодавцем вільних робочих місць, вакантних посад кваліфікованими кадрами є подання  до державної служби зайнятості форми звітності №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», незалежно від місцезнаходження роботодавця, у т.ч. й (засобами електронного зв’язку) через електронний кабінет роботодавця.

17.02.2022

Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.03.2021 року № 563 затверджено форму звітності № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці» та Порядок її подання.

17.02.2022