Українська аграрна компанія «Агро Кар Україна» запрошує стати частиною своєї успішної команди на посаді бухгалтера.

Ключові вимоги:

- знання законодавства, що регулює сферу бухгалтерського обліку;

- навички роботи з первинними документами;

- знання ПК, 1С8 УТП, М.Е.Doc, електронний кабінет.

Основні обов’язки:

- контроль та ведення первинного документообігу;

13.05.2024

Комунальним підприємствам міста терміново потрібні:

14.12.2023

Перебуваєте у пошук роботи та готові змінити місце проживання? Сьогодні Приватне акціонерне товариство «АвтоКрАЗ» терміново потребує фахівців для укомплектування вакансій.

Наразі є потреба у таких фахівцях: монтажник санітарно-технічних систем i устаткування, налагоджувальник автоматичних ліній i агрегатних верстатів, налагоджувальник холодно-штампувального устаткування, токар, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсар-ремонтник, слюсар-інструментальник, слюсар з механоскладальних робіт, маляр.

09.12.2023

АТ «Укргазвидобування» – дочірнє підприємство НАК «Нафтогаз України».

25.10.2023

Пропонуємо ознайомитися з актуальними, відсутніми та «нетиповими» професіями на ринку праці Кіровоградщини

16.10.2023

Офіційне працевлаштування, безкоштовне навчання та кар'єрне зростання, своєчасна та стабільна заробітна платня, допомога з житлом для іногородніх, безкоштовні повноцінні обіди – саме ці умови пропонує мережа супермаркетів європейських стандартів ТОВ «Новус Україна».

Наразі підприємство потребує фахівців за професіями:

Продавець-консультант – 100 вільних вакансій. Розмір заробітної плати – 12 000 – 15000 грн.

04.01.2024

ТОВ «Чернігівський автозавод» – підприємство, що займається виготовленням громадського транспорту: тролейбусів та автобусів і входить до складу багатопрофільної корпорації  «Еталон».

Наразі підприємство має нагальну потребу в укомплектуванні вільних робочих місць. Це вакансії для автоелектриків, електрогазозварників на напівавтоматичних машинах, слюсарів зі складання металевих конструкцій, слюсарів механоскладальних робіт, автомалярів, інженерів-конструкторів, інженерів з якості.

Роботодавець гарантує:

10.12.2023

Ви маєте намір змінити місце проживання та знайти роботу? Роботодавці Львівщини готові запропонувати вам вакансії з наданням  житла.

Лікар загальної практики-сімейний лікар, завідувач господарства, водій автотранспортних засобів, водій навантажувача, видувальник скловиробів, слюсар-сантехнік, слюсар-електрик з ремонту, електрогазозварник, дояр, грибовод, землероб, робітник фермерського господарства, швачка, покоївка, кухар, офіціант, кухонний робітник, пивовар, двірник, прибиральник службових приміщень.

08.12.2023

Офіційне працевлаштування, безоплатне навчання та кар'єрне зростання, своєчасна та стабільна заробітна платня, допомога з житлом для іногородніх, безоплатні повноцінні обіди – саме ці умови пропонує мережа супермаркетів європейських стандартів ТОВ «Новус Україна».

Наразі підприємство потребує фахівців за професіями:

Продавець-консультант – 100 вакансій. Розмір заробітної плати – 12 000 – 15000 грн.

24.10.2023

Британська неурядова організація Mine Advisory Group (MAG) – міжнародна гуманітарна організація, яка проводить розмінування в країнах, де ведуться бойові дії.

Наразі представники гуманітарної організації готові дати медикам роботу, яка полягатиме у супроводженні групи фахівців з розмінування територій. Основний  функціонал – організація та надання, у разі потреби, медичної (у тому числі – екстренної та невідкладної) допомоги на догоспітальному етапі та забезпечення супроводу до закладу охорони здоров’я.

23.03.2023