У підготовці до свята Дня Незалежності України, селищна та сільські ради Устинівського району активізували роботу щодо організації громадських робіт, адже є можливість завдяки спільним коштам  місцевого бюджету та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття , забезпечити як благоустрій території, так і організувати допомогу учасникам АТО та сім’ям загиблих учасників АТО.

17.08.2018

На Знам´янщині є чимало місць, які приваблюють мальовничими краєвидами. Все більше людей надають перевагу відпочинку на селі, виявляють зацікавленість до народних традицій та української самобутньої культури. Сьогодні в області триває процес активної популяризації сільського зеленого туризму, що є одним із перспективних напрямків розширення сфери зайнятості.

17.08.2018

Ринок праці, що інтенсивно розвивається та формується, висуває нові вимоги до змісту і процесу підготовки робітників, зокрема до їх професійних знань та вмінь. Сьогодні роботодавцеві потрібен робітник «нового типу», адже якісний та кваліфікований персонал – найбільш важлива складова успіху будь-якого підприємства. Тому обласна служба зайнятості пропонує роботодавцям різноманітні соціальні послуги. Це, зокрема, організацію професійного навчання безробітних з урахуванням поточної та перспективної потреб ринку праці під конкретні їх замовлення. При цьому використовуються різні види навчання, у т. ч. підготовка за індивідуальними планами, стажування на робочому місці та ін.

16.08.2018

Наш час вимагає від шукачів роботи бути надзвичайно мобільними, винахідливими та швидко пристосовуватися  до умов, що постійно змінюються. Якщо не вдається знайти роботу в якості найманого працівника, то можна спробувати розпочати власну підприємницьку діяльність. Саме так і зробила Тетяна Чопенко, колишня безробітна, бухгалтер за фахом.

17.08.2018

Серпень – місяць підготовки до святкування знаменних та святкових подій: Дня незалежності України, днів міст і селищ області.

17.08.2018

З метою налагодження партнерських стосунків щодо задоволення кадрових потреб підприємств ПАТ «Укрзалізниця» у рамках укладеного Меморандуму про співпрацю з Державною службою зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця», учора, 15 серпня, відбулось засідання круглого столу представників Добровеличківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості та кадрових служб Одеської залізниці.

16.08.2018