Заходи, направлені на покращення фізичного та психоемоційного стану тих, хто боронить неньку Україну, ветеранів та членів їх родин – не тільки благородна справа, а й один з основних векторів реалізації урядових ініціатив.
Новини
Жодна людина не повинна відчувати на робочому місці бар’єрів, на якій посаді вона б не працювала. Роботодавець, який веде соціально відповідальний бізнес, має створити безпечні умови праці та забезпечити працівника робочим місцем, на якому він може якісно виконувати свої обов'язки.
Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості є інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації «тіньової» зайнятості. Вона втілюється шляхом організації та проведення різнопланових заходів не лише для роботодавців, а й для шукачів роботи. Під час таких заходів розглядається проблематика незадекларованої праці та обговорюються наслідки такого негативного явища, як виплата заробітної плати в «конвертах».
Карту можливостей для ветеранів та членів їх сімей у сфері зайнятості та професійного розвитку презентували сьогодні, 8 жовтня, фахівці Кіровоградського обласного центру зайнятості з метою надання допомоги військовослужбовцям – учасникам бойових дій у їх адаптації до мирного життя та сучасного ринку праці.
У приміщенні освітнього-культурного простору «Гончаренко центр» відбулася менторська зустріч в рамках проєкту «Краса та гідність».
На захід були запрошені жінки – учасниці проєкту, представники перукарських салонів Кропивницького, майстрині та експерти б’юті сфери. Взяла участь у заході й заступник директора обласного центру зайнятості Наталія Невідома.
Готельно-ресторанний комплекс «Villa Maria» – це сімейний бізнес Юліанни та Тараса Билиці, мешканців селища Новоархангельськ і переможців грантової програми «Власна справа».