З метою поглиблення та розширення соціального партнерства з роботодавцями, а також забезпечення адресної взаємодії з роботодавцями в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбулась ділова зустріч з роботодавцями, які нещодавно розпочали свою діяльність. Зустріч відбулась за участі представників Олександрійського об'єднаного управління Пенсійного фонду України та інспекторів Державної служби України з питань праці.

21.02.2020

Під час інформаційного семінару із загальних питань зайнятості, що відбувся учора, 20 лютого, у Долинській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, серед питань, що розглядалися, значну увагу було приділено перевагам легальної зайнятості і загрозам нелегальної трудової міграції.

21.02.2020

Учора, 19 лютого, у Гайворонській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, з метою формування практичних навичок написання резюме і ефективного його використання у пошуку роботи, відбувся тренінг «Підготовка резюме».

20.02.2020

Аби застерегти громадян від небезпеки стати жертвою нелегальної трудової міграції і торгівлі людьми, днями фахівцями Новгородківської районної філії обласного центру зайнятості для осіб, які нині шукають роботу, було проведено профінформаційний семінар «Ризики нелегальної трудової міграції».

21.02.2020

Про ризики нелегальної трудової міграції йшла мова під час групового профінформаційного семінару, що відбувся сьогодні, 20 лютого, у Вільшанській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Мета заходу – підвищити рівень інформаційної обізнаності громадян, які шукають роботу, щодо ризиків нелегальної трудової міграції за кордоном, випадків торгівлі людьми та переваг легального працевлаштування.

20.02.2020

Учора, 19 лютого, для безробітних міста Кропивницького та Кропивницького району, в юридичній вітальні, за участі представників Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області та Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Управління патрульної поліції в Кіровоградській області, відбувся інформаційний семінар. Основною метою заходу було проведення правороз’яснювальної та правоосвітньої роботи серед шукачів роботи.

20.02.2020