Жоден вибір у нашому житті не відбувається самостійно. Приймаючи будь-яке рішення, ми радимося з кимось, згадуємо досвід наших близьких, знайомих, їхню поведінку у схожій ситуації, аналізуємо наші можливості та обставини нашого життя. Вибір професії – не виняток. На нього також впливає безліч факторів і чимало людей.

20.10.2021

Днями для учнівської молоді КЗ «Олександрівське НВО № 2» фахівці районної філії провели профорієнтаційний захід.

20.10.2021

Що робити, чим займатися після закінчення військової служби, – головне запитання, яке ставив собі тридцятитрирічний мешканець Олександрійщини Андрій Миколайович, повернувшись до цивільного життя.

19.10.2021

Сьогодні, 20 жовтня, за ініціативи Кіровоградського обласного центру зайнятості та сприяння Регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» в області для представників територіальних громад, інших дотичних до сфери зайнятості структур відбувся інформаційний вебінар «Співпраця служби зайнятості з територіальними громадами – шлях вирішення актуальних питань зайнятості».

20.10.2021

Військову службу за контрактом у Збройних Силах України пропонували безробітним мешканцям Устинівської громади під час інформаційного семінару інспектор відділення рекрутингу та комплектування районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Манастирський та представник в/ч А0224 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Олександр Мерзлов.

19.10.2021

Групову консультацію з питань створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу провели нещодавно для незайнятих громадян фахівці Добровеличківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості спільно з представниками Центру надання соціальних послуг населенню виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради.

19.10.2021