Ризики нелегальної трудової міграції обговорили під час семінару, що провели фахівці Новоукраїнської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості для незайнятих трудовою діяльністю громадян. Захід пройшов у  рамках інформаційної кампанії #ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

30.07.2021

Вчора, 29 липня, в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбулася зустріч представника Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області з суб’єктами малого та середнього підприємництва, що здійснюють свою діяльність на території міста й району.

30.07.2021

Сьогодні, 29 липня, у Долинській районній філії обласного центру зайнятості для незайнятих трудовою діяльністю громадян за участі соціальних партнерів відбувся інформаційний захід, приурочений до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

29.07.2021

Сьогодні, 30 липня, в усьому світі відзначається День протидії торгівлі людьми. Він був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

30.07.2021

Вчора, 29 липня, з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми для безробітних громадян в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар «Ризики нелегальної трудової міграції».

До проведення заходу була запрошена психологиня відділення соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр надання соціальних послуг Приютівської селищної ради» Яніна Кобець.

30.07.2021

Вчора, 28 липня 2021 року, у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості відбулася інформаційна зустріч представника Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області з суб’єктами малого та середнього підприємництва з метою інформування їх про можливість отримання фінансової підтримки для розвитку бізнесу.

29.07.2021