Від чого залежить успіх кожної людини в житті? Існує багато різних думок та теорій щодо цього, проте є беззаперечні чинники, які допомагають здобути бажане – віра в себе, у свої сили, наполегливість, енергійність, ініціативність.

15.11.2019

Відомий драматург Вільям Шекспір говорив, що світ – театр. І кожен повинен для себе обрати ту роль, яку він зможе найкраще виконати, ту, що відповідає його нахилам і здібностям.

15.11.2019

Для учнів старших класів Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка фахівці районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості організували презентацію навчального закладу – Голованівського професійно-технічного училища № 38.

14.11.2019

У приміщенні Долинської райдержадміністрації відбулась робоча зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Інни Зеленокорінної та директора районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Марини Соловйової.

15.11.2019

Відповідне повідомлення розміщено на сайті проекту: https://lift.net.ua/vacancy/kirovohrad_region_rda

15.11.2019

Днями у приміщенні Устинівської районної державної адміністрації відбулася зустріч керівника апарату райдержадміністрації Юрія Ільченка та фахівців районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, під час якої було обговорено низку комплексних заходів, спрямованих на пом’якшення процесу звільнення працівників Устинівської райдержадміністрації, що проходитиме у рамках децентралізації органів влади.

14.11.2019