В умовах сучасного ринку праці, для багатьох шукачів роботи самозайнятість – це не лише один із реальних шляхів вирішення питання власного працевлаштування, а й шанс розпочати власну справу – діло усього свого життя та досягти в ній успіху.

20.06.2018

Компаніївською районною філією Кіровоградського обласного центру зайнятості, в рамках акції «Профорієнтаційне літо», у пришкільному таборі з денним перебуванням КЗ «Компаніївське НВО» було  проведено профорієнтаційний інтелектуально-ігровий захід дуель-шоу «Хто зверху?».

19.06.2018

Днями, у рамках проведення акції «Профорієнтаційне літо», фахівці Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відвідали пришкільний  оздоровчий табір при комунальному закладі «Інгульське навчально-виховне об’єднання Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів».

19.06.2018

Для школярів літо – час канікул, саме цієї пори розпочинають працювати літні пришкільні табори. Долинська районна філія Кіровоградського ОЦЗ активно продовжує готувати школярів до свідомого вибору професійного шляху, популяризувати робітничі професії, сприяти формуванню у молоді засад профорієнтаційної культури особистості. Ця робота не зупиняється і влітку.

20.06.2018

Днями, на базі Олександрійського міськрайонного  центру зайнятості, на виконання угоди Кіровоградського обласного центру зайнятості з Кіровоградською асоціацією «Громадські ініціативи», у рамках проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» відбувся тренінг на тему «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього».

19.06.2018

З метою урегулювання гендерного дисбалансу на ринку праці Кіровоградщини та сприяння зайнятості жінок, адже більшу половину серед клієнтів служби зайнятості складають представниці слабкої статі, фахівці Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості філії нещодавно провели День відкритих дверей для жінок, у рамках якого відбулась низка інформаційно-довідкових заходів.

18.06.2018