Медицина завжди була вкрай важливою для збереження здоров’я та життя людини. Значення цієї сфери неоціненне. Вже сьогодні ми спостерігаємо, що в умовах, у яких вимушені зараз працювати медичні працівники, вони роблять це достойно. Лікарі в умовах воєнного стану та відключень електроенергії намагаються повноцінно надавати професійну допомогу, залучати нові прогресивні технології її надання, розвиватися та вдосконалюватися.
Новини
Медицина – сфера, працівники якої завжди затребувані. Це й не дивно, адже хвороби – це супутники людини, які є наслідком порушення нормальної життєдіяльності організму. Медичний персонал – професіонали, які допомагають людям долати недуги. Від професійних компетенцій медпрацівників залежить якість надання медичних послуг.
Навчання за ваучером, що пропонує Державна служба зайнятості, – це можливість для медпрацівників покращити рівень навичок та отримати доступ до актуальних знань.
До Устинівського відділу Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості за допомогою в пошуку роботи звернулися внутрішньо переміщені особи Литвиненко Ірина та Анастасія, які є рідними сестрами. Проживали жінки в Донецькій області. Після повномасштабного вторгнення вони переїхали до Устинівської громади, що на Кіровоградщині.
Нагадаємо, що 27 липня – День медичного працівника. Це свято покликане підкреслити важливість їхньої роботи та внесок у забезпечення життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави. Медичні працівники отримують визнання за свою відданість справі у наданні медичної допомоги, збереження здоров’я та порятунок людських життів. Цей день святкуватимуть не лише лікарі, парамедики, фельдшери, медичні сестри та брати, але й медичні інженери, біологи, хіміки, лаборанти та інші спеціалісти сфери охорони здоров’я.
Наразі урядом запроваджується чимало урядових ініціатив, що передбачають підтримку підприємництва, умов ведення підприємницької діяльності та створення сприятливого бізнес-середовища.
Державна служба зайнятості велике значення і увагу приділяє профорієнтаційній роботі з молоддю, яка стоїть на порозі перших кроків у доросле життя.