З початку повномасштабного вторгнення чимало людей в нашій державі потребують психологічної підтримки. Стан психологічної захищеності, здатність людини «відбивати» несприятливі зовнішні та внутрішні фактори впливають на якість життя, усі його сфери, зокрема, й на професійну.

14.06.2024

Учора, 6 червня, на базі обласного центру зайнятості відбулося виїзне засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Кіровоградській обласній адміністрації з питань роботи з внутрішньо переміщеними особами.

Захід пройшов під головуванням заступниці голови обласної військової адміністрації Катерини Колтунової за участі радників патронатної служби апарату обласної військової адміністрації Галини Пастух та Людмили Поліщук.

07.06.2024

Олена Анатоліївна Пугач, мешканка Мар’їнки Донецької області, до недавнього часу працювала робітником з благоустрою у військово-цивільній адміністрації. Однак через складну ситуацію на сході України вона втратила і роботу, і домівку. Жінка була змушена шукати новий притулок та нову роботу.

03.06.2024

У лютому 2024 року до Вільшанського відділу Голованівської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості надійшла актуальна вакансія – завідувач складу. Вже наступного дня вакансія була успішно укомплектована Казімом Нурмагомедовим, який має ІІ групу інвалідності. Чоловік був обраний з вільного ринку праці, але його працевлаштування вимагало спеціально облаштованого робочого місця.

11.06.2024

 

Сьогодні, 5 червня, в обласному центрі зайнятості відбулася робоча зустріч з представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в області Галиною Луговою.

До участі у заході в режимі онлайн долучилися й працівники філій, управлінь та відділів філій, які безпосередньо працюють з різними категоріями населення, що звертаються до служби зайнятості по допомогу у вирішенні питань їхньої зайнятості.

05.06.2024

Шановні друзі Кіровоградського обласного центру зайнятості!

Повідомляємо, що 21 травня 2024 року Кіровоградським обласним центром зайнятості створена нова сторінка у соціальній мережі Facebook.

23.05.2024