оп

Новомиргородською районною філією Кіровоградського обласного центру зайнятості налагоджена системна робота та скоординовані дії з районним військовим комісаріатом щодо якісного укомплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження служби за контрактом.

17.09.2019

Із  початком  нового навчального  року  набирає  обертів  профорієнтаційна робота Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Так, нещодавно, для старшокласників філії «Устинівська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» комунального закладу «Устинівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів» відбувся профорієнтаційний  груповий захід.

16.09.2019

Після закінчення строку контракту у Збройних силах України, пан Микола, не знайшовши роботу самостійно, звернувся за допомогою у працевлаштуванні до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості. У зв’язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи, чоловіку було запропоновано створити власне робоче місце.

13.09.2019

В умовах сучасного ринку праці для багатьох шукачів роботи самозайнятість – це не лише один із реальних шляхів вирішення питання власного працевлаштування, а й шанс розпочати власну справу – справу свого життя та досягти в ній успіху. Якщо людина прагне працювати, а підходящої роботи поки що немає, чому б не створити для себе робоче місце самостійно?

17.09.2019

Днями у приміщенні Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, для безробітних, відбулась презентація роботодавця – Головного управління Національної поліції Кіровоградської області.

16.09.2019

Днями фахівцями Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості було організовано та проведено виїзний профорієнтаційний захід  для учнівської молоді комунального закладу «Гурівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Долинської районної ради».

13.09.2019