Володимир Михайлович, 1961 року народження, мешканець невеличкого села в Петрівському районі, свого часу здобув професію водія автотранспортних засобів і з того часу пов'язав своє трудове життя з автомобілями. За останнім місцем роботи працював у ПАТ «Підприємство з іноземними інвестиціями «Інтервибухпром», діяльність якого здійснюється на території Полтавської області. Унаслідок незручної транспортної доступності до місця роботи та відсутності житла, що надається підприємством, чоловік вирішив звільнитися з роботи.

17.01.2020

«LEGO-кар'єра» – таку назву має профорієнтаційна гра, яку провели фахівці Світловодської міськрайонної філії обласного центру зайнятості для старшокласників Світловодської ЗОШ № 1. Мета цієї гри – формування у старшокласників компетенцій побудови професійної кар’єри.

17.01.2020

Днями під час тренінгу «Підготовка до співбесіди з роботодавцем», що відбувся у Знам’янській міськрайонній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, шукачі роботи мали можливість ознайомитись з загальноприйнятими правилами ділового спілкування з роботодавцем, отримати знання, які забезпечать ефективну підготовку до співбесіди з роботодавцем, а також відпрацювати їх під час практичних занять.

16.01.2020

Учора, 17 січня, у відділі освіти Онуфріївської районної державної адміністрації відбувся інформаційний семінар для працівників, які підлягають вивільненню.

17.01.2020

 Учора, 15 січня, у юридичній вітальні, що діє на базі інформаційно-консультаційного центру обласного центру зайнятості, за участі представників Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області Інни Ситник та відділу з питань праці міської ради міста Кропивницького Вікторії Зубак, для шукачів роботи відбувся інформаційний семінар.

16.01.2020

Днями у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій з метою оперативного задоволення потреби у працівниках ТОВ «Тетяна» на посади «продавець продовольчих та непродовольчих товарів», «продавець-консультант», «агент торговельний».

16.01.2020