Учора, 18 жовтня, з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, представником служби зайнятості Людмилою Базюк спільно із начальником відділу «Знам’янського бюро правової допомоги Олександрійського міського центру безоплатної вторинної правової допомоги» Русланом Большаковим  та начальником відділу  пробації Мариною Марулою, для студентської молоді Знам’янського професійного ліцею було проведено семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

19.10.2018

 З метою інформування населення району про загрозу сучасного рабства та до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми фахівці Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості провели цільові семінари на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» для безробітних та учнівської молоді.

19.10.2018

Аби застерегти громадян від небезпеки стати жертвою нелегальної трудової міграції і торгівлі людьми, сьогодні, 18 жовтня, на базі Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості для осіб, які нині шукають роботу, було проведено семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

18.10.2018

Торгівля людьми. Що це? – на це питання учора, 18 жовтня, з нагоди Європейського дня боротьби із торгівлею людьми, в Устинівській районній філії обласного центру зайнятості було проведено профінформаційний семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». До його проведення запрошено головного спеціаліста управління соціального захисту Устинівської РДА Наталію Рошик.

19.10.2018

Сьогодні,18 жовтня, у Кропивницькому відбулась масштабна щорічна акція «Walk for Freedom/ Хода за свободу» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.

18.10.2018

Сьогодні, 18 жовтня, в Онуфріївській районній філії обласного центру зайнятості, з нагоди Європейського дня боротьби із торгівлею людьми, за участі представника управління праці та соціального захисту райдержадміністрації Людмили Похилої відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

18.10.2018