За підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.» з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма USAID «Конкурентноспроможна економіка України», яка надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам та поширюється на всій території України.

24.05.2019

Приватне сільськогосподарське підприємство «Зарічне» є активним учасником соціального партнерства на ринку праці Долинського району. Створене ще у 2000 році, сільськогосподарське підприємство сьогодні є міцним господарством, яким керує досвідчений керівник та менеджер Микола Хмара.

24.05.2019

Жінки у суспільстві відіграють дуже важливу роль, адже вони не тільки беруть активну участь у розвитку та розбудові економіки та ринку праці, але й виконують багато додаткових функцій, пов’язаних з організацією сімейного побуту та вихованням дітей.

23.05.2019

Учора, 23 травня, в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся багатогалузевий ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості.

24.05.2019

Фахівці Добровеличківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості організували профорієнтаційну екскурсію до Добровеличківської центральної районної лікарні. У заході узяли участь 20 учнів Добровеличківської ЗШ I-III ступенів №1, які в майбутньому хочуть стати медиками.

23.05.2019

Днями в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості для шукачів роботи, які перебувають на обліку, відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.  Метою заходу було інформування зареєстрованих безробітних, придатних до військової служби, про умови укомплектування бригади швидкого реагування Національної гвардії України військовослужбовцями для проходження служби за контрактом.

23.05.2019