У період карантину переважна більшість фізичних осіб-підприємців, як і більшість роботодавців Кіровоградщини, були змушені зупинити свою діяльність або перейти на неповну потужність, що суттєво позначилося на тривалості робочого часу працівників та їхній оплаті праці.

03.07.2020

Шість простих кроків: покрокова інструкція, як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю.

03.07.2020

«У цей непростий час для незайнятих громадян важливо знайти роботу до душі і бути затребуваним на ринку праці. А служба зайнятості сприяє тому, аби кожен із них знайшов себе в професійному житті та реалізував усі свої кар’єрні плани. Одним із факторів, що сприяє професійній реалізації, є навчання упродовж усього життя», – розпочала інформаційні вебінар фахівчиня Устинівської районної філії обласного центру зайнятості Алла Хохуля.

02.07.2020

Днями, за участі фахівчині «Маловисківського бюро правової допомоги» Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марини Кучеренко, у районній філії обласного центру зайнятості відбувся інформаційний вебінар. 

03.07.2020

Однією із соціальних гарантій для роботодавців малого та середнього бізнесу у період карантину є програма надання допомоги по частковому безробіттю. Вона, насамперед, покликана зберегти робочі місця, а надалі – стимулювати відновлення бізнесу після завершення дії обмежувальних заходів. Зазначена програма набирає обертів й на Кіровоградщині.

02.07.2020

Як скласти ефективне та сучасне резюме, яке виділить пошукача роботи серед інших конкурентів? Про це дізнавалися безробітні під час інформаційного вебінару «Підготовка резюме», який днями провели фахівці відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості.

01.07.2020