оп

У центрах зайнятості Кіровоградщини демобілізованим військовослужбовцям та учасникам АТО, які звернулися по допомогу в пошуку роботи, надається комплекс соціальних послуг, що сприяє прискоренню їхнього працевлаштування.

18.07.2019

Про основні засади соціального захисту колишніх військовослужбовців, учасників АТО / ООС, йшла мова під час зустрічі, що відбулася в Онуфріївській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. 

18.07.2019

За участі роботодавців та соціальних партнерів, днями, у Голованівській районній філії Кіровоградського ОЦЗ відбулася ділова зустріч з питань підведення підсумків роботи філії за ІІ квартал 2019 р.

17.07.2019

Про перспективи організації громадських робіт та виділення з місцевого бюджету коштів на їх проведення мова йшла під час робочої зустрічі, що відбулася у Люшнюватській сільській раді Голованівського району.

18.07.2019

Учора, 16 липня, фахівці з профорієнтації Кіровоградського обласного центру зайнятості та Олександрівської районної філії провели  профорієнтаційний квест «Детективи у світі професій» у рамках виїзного заходу «ПРОФ-і-PLAY» для молоді, яка відпочиває у таборі, з використанням мобільного центру професійної орієнтації.

17.07.2019

Питання адаптації внутрішньо переміщених осіб на ринку праці залишається одним із першочергових у роботі центрів зайнятості Кіровоградщини.

17.07.2019