Професійна діяльність – це одна з найважливіших сфер життєдіяльності людини. Від того, наскільки вдало людина визначить «свою» професію, залежить настільки успішно складатиметься її кар’єра.

18.03.2019

З початку року на Кіровоградщині до громадських робіт з інформування населення про можливість отримання житлових субсидій залучено 132 безробітних.

15.03.2019

Одним із важливих факторів, які впливають на ефективність діяльності підприємства, є його забезпечення висококваліфікованими спеціалістами, здатними якісно та своєчасно виконувати завдання, оперативно реагувати на зміни в технічних та керівних процесах, постійно підтримувати високий професійний та науково-організаційний рівень.

15.03.2019

Днями у Компаніївській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся День роботодавця, у рамках якого проведено низку інформаційно-довідкових та консультаційних заходів для представників органів влади, місцевого самоврядування, соціальних партнерів та роботодавців.

18.03.2019

Нещодавно фахівці Долинської районної філії, спільно із фахівцями Долинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, організували для безробітних жінок  району День інформації.

15.03.2019

Чимало людей стурбовані тим, що залишилися без роботи. Але не кожен із них впадає у відчай, втрачає надію, дозволяє собі безсило плисти за течією. Деякі люди вміють переконати себе, що подолати труднощі цілком можливо: активно починають шукати альтернативу безробіттю і знаходять її. Головне – повірити у себе.

14.03.2019