Що відбувається з нашою духовною енергією, як ми можемо заново віднайти джерело нашого життя, внутрішньої енергії та сил рухатися вперед, що робити, якщо відчуваєш постійну втому та знесилення, як подолати депресійний стан, запустити власний двигун та стати на рейки повноцінного життя та ефективно функціонувати у суспільстві?
Події
«Комусь ще гірше, ніж мені»… Це перше, що спадає на думку більшості українців, коли їм ставлять запитання «Ти як?», адже з початком широкомасштабної війни усі ми продовжуємо проживати травматичний досвід. Нам здається, що соромно скиглити, коли наші захисники і захисниці тримають фронт в значно гірших умовах і не жаліються. Однак кожен українець має триматися заради них, бути опорою в тилу, не допускати апатії і зневіри, зберігати своє ментальне здоров’я.
Сьогодні набирає обертів масштабна урядова програма «Зроблено в Україні».
Що таке платформа «Зроблено в Україні»?
Це ініціатива, спрямована на підтримку вітчизняного виробництва та стимулювання попиту на українські товари.
Мета кампанії – спонукати українців підтримувати вітчизняних виробників і таким чином впливати на зростання валового внутрішнього продукту.
Для стимулювання українського виробника до розширення виробництва та напрямків підприємницької діяльності уряд розробляє інструменти щодо інвестування коштів у реальний сектор економіки, зокрема, шляхом створення безперешкодного доступу та залучення бізнесу до грантових програм.
Одним з найуспішніших грантових проєктів Міністерства економіки України, який орієнтований на відкриття нового або розвиток діючого бізнесу за умови створення нових робочих місць, є програма «Власна справа», що стартувала у липні 2022 року і до нині реалізовується.
Формулу вибору професії «Хочу. Можу. Треба» розкрили учні старших класів філії Устинівського ліцею Устинівської селищної ради разом з фахівцями відділу Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості під час інтерактивного заходу.
Що таке платформа «Зроблено в Україні»?
Це ініціатива, спрямована на підтримку вітчизняного виробництва та стимулювання попиту на українські товари.
Мета кампанії – спонукати українців підтримувати вітчизняних виробників і таким чином впливати на зростання валового внутрішнього продукту.
Для посилення власної економіки Міністерство економіки України закликає громадян купувати продукцію національних виробників, а виробників – маркувати свою продукцію, яку буде легко виокремити завдяки спеціальному логотипу «Зроблено в Україні»
Сервіс «Єдине вікно послуг» від Державної служби зайнятості об’єднав 459 програм підтримки для ВПО, людей з інвалідністю та ветеранів, які працюють у регіонах України. Тепер вся інформація про послуги служби та інших недержавних і громадських організацій зібрана в одному місці.
Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області і Кіровоградський обласний центр зайнятості підписали Меморандум про спільну підтримку бізнесу у приєднанні до політики «Зроблено в Україні».
Тому запрошуємо підприємства Кіровоградщини стати частиною «Зроблено в Україні»
Щоб позначити товар логотипом «Зроблено в Україні» потрібно:
Сьогодні держава запроваджує чимало механізмів, які б сприяли поверненню учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей до соціалізації та реалізації себе у професійній сфері. Одним із заходів є підтримка підприємницької ініціативи цих громадян шляхом надання безповоротної, безпроцентної державної допомоги на створення або розвиток власного бізнесу.
Укомплектування штурмової бригади Національної поліції України «Лють» – тема, що стала предметом зустрічі, яка відбулася в Олександрійській філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.