Напередодні Дня захисників і захисниць України у радіопередачі «Правила життя», що вийшла в ефір на обласному радіо Українське Радіо: Кропивницький, мова йшла про соціальні послуги, які надаються в державній службі зайнятості учасникам АТО/ООС, та взаємодію центрів зайнятості з державними установами та неурядовими організаціями при наданні таких послуг.

У студії – Леся Журавська та Богдан Стоян.

13.10.2021

Під егідою ЮНЕСКО в більш ніж 50 країнах світу щорічно з 11 до 17 вересня проводиться тиждень освіти дорослих. Міжнародна ініціатива підтримана і в Україні.

Цей тиждень є тижнем освітнього зростання, спрямованого на розширення пізнавальних процесів у суспільстві, особисте вдосконалення. Мета проведення тижня – підкреслити важливість навчання впродовж життя.

16.09.2021

Щорічно 19 серпня в Україні відзначається День пасічника. Напередодні цього професійного свята на обласному радіо «UA: Кропивницький – ПАТ «НСТУ» у передачі «Правила життя» мова йшла про вирішення питань зайнятості людей, які займаються бджільництвом.

У студії були радіоведуча Леся Журавська та заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

19.08.2021

Вчора, 4 серпня, на хвилях “Українське радіо: Кропивницький” вийшла радіопередача на тему зайнятості будівельників. У ній, зокрема, йшлося про окремі питання належного оформлення трудових відносин у будівельній галузі та про можливість офіційного працевлаштування будівельником у Державі Ізраїль. У студії – журналіст Леся Журавська та заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

05.08.2021

Вчора, 28 липня, відбулася радіопередача «Правила життя», що вийшла в ефір на обласному радіо «Українське Радіо: Кропивницький». У студії – радіоведуча Леся Журавська та заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

30 липня відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

29.07.2021

За ініціативою ООН щорічно першого жовтня відзначається Міжнародний день громадян похилого віку.

Україна як повноправний член ООН підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року відзначає цей день.

Його відзначення покликане привернути увагу суспільства до проблеми упередженого ставлення стосовно літніх людей і зруйнувати стереотипи, пов’язані з їхнім життям.

29.09.2021

У першу неділю вересня щорічно відзначається День підприємця. Тому у радіопередачі «Правила життя», що вийшла в ефір на обласному радіо «Українське Радіо: Кропивницький», йшлося про підтримку служби зайнятості підприємницької ініціативи безробітних та сприяння розвитку підприємництва. У студії – Леся Журавська та Богдан Стоян.

Підтримка має декілька напрямків. Зокрема, вона стосується надання консультаційної та фінансової допомоги.

01.09.2021

Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Фінляндією, Польщею та Естонією для підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні реалізується спільна програма “EU4Skills: кращі навички для сучасної України”. Програма підтримує реформу освіти з  метою зробити навчання таким, що відповідає вимогам ринку праці, та  допомогти молоді і дорослим  реалізувати власний потенціал.

16.08.2021

На Кіровоградщині триває опитування роботодавців, що проводиться у рамках пілотного проєкту з відпрацювання методологічних підходів щодо розробки прогнозних показників потреби в кадрах для формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів.

02.08.2021

Сьогодні, 24 лютого, Кіровоградський обласний центр зайнятості долучився до проведення профорієнтаційної акції «Відповідальна молодь обирає відповідальну професію», що організована Управлінням молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації на базі освітньо-культурного простору «Гончаренко Центр»

25.02.2021