Вчора, 28 липня, відбулася радіопередача «Правила життя», що вийшла в ефір на обласному радіо «Українське Радіо: Кропивницький». У студії – радіоведуча Леся Журавська та заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

30 липня відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

29.07.2021

Сьогодні, 29 жовтня, у м. Кропивницькому презентували всеукраїнську виставку «Очікування VS Реальність». У заході узяли участь представники державних установ, ГО «Обласний жіночий інформаційний центр», а також Кіровоградського обласного центру зайнятості.

29.10.2020

Сьогодні, 24 лютого, Кіровоградський обласний центр зайнятості долучився до проведення профорієнтаційної акції «Відповідальна молодь обирає відповідальну професію», що організована Управлінням молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації на базі освітньо-культурного простору «Гончаренко Центр»

25.02.2021

«Національна система кваліфікації – міст між освітою та ринком праці» – під такою назвою, у конференц-залі виставкового комплексу «АгроЕкспо», за участі представників Національного агентства кваліфікацій з керівниками закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти відбулося засідання круглого столу.

08.10.2020