Вперше для вимушено переміщених осіб Державна служба зайнятості разом із Гончаренко Центр  запускає безоплатний офлайн курс з англійської мови. Прокачайте свою англійську та відкрийте нові можливості разом із нами!

Кому з ВПО підійде цей базовий курс?

08.05.2024

Для стимулювання українського виробника до розширення виробництва та напрямків підприємницької діяльності уряд розробляє інструменти щодо інвестування коштів у реальний сектор економіки, зокрема, шляхом створення безперешкодного доступу та залучення бізнесу до грантових програм.

Одним з найуспішніших грантових проєктів Міністерства економіки України, який орієнтований на відкриття нового або розвиток діючого бізнесу за умови створення нових робочих місць, є програма «Власна справа», що стартувала у липні 2022 року і до нині реалізовується.

30.04.2024

Що таке платформа «Зроблено в Україні»?

Це ініціатива, спрямована на підтримку вітчизняного виробництва та стимулювання попиту на українські товари.

Мета кампанії – спонукати українців підтримувати вітчизняних виробників і таким чином впливати на зростання валового внутрішнього продукту. 

Для посилення власної економіки Міністерство економіки України  закликає громадян купувати продукцію національних виробників, а виробників – маркувати свою продукцію, яку буде легко виокремити завдяки спеціальному логотипу «Зроблено в Україні»

23.04.2024

Укомплектування штурмової бригади Національної поліції України «Лють» – тема, що стала предметом зустрічі, яка відбулася в Олександрійській філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

05.04.2024

Саме таким меседжем був наповнений захід, що пройшов у Світловодському управлінні Олександрійської філії обласного центру зайнятості для учасників бойових дій.

27.03.2024

Сьогодні набирає обертів масштабна урядова програма «Зроблено в Україні».

Що таке платформа «Зроблено в Україні»?

Це ініціатива, спрямована на підтримку вітчизняного виробництва та стимулювання попиту на українські товари.

Мета кампанії – спонукати українців підтримувати вітчизняних виробників і таким чином впливати на зростання валового внутрішнього продукту. 

01.05.2024

Сьогодні держава запроваджує чимало механізмів, які б сприяли поверненню учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей до соціалізації та реалізації себе у професійній сфері. Одним із заходів є підтримка підприємницької ініціативи цих громадян шляхом надання безповоротної, безпроцентної державної допомоги на створення або розвиток власного бізнесу.

29.04.2024

Формулу вибору професії «Хочу. Можу. Треба» розкрили учні старших класів філії Устинівського ліцею Устинівської селищної ради разом з фахівцями відділу Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості під час інтерактивного заходу.

12.04.2024

Створення умов для забезпечення життєво-важливих потреб та законних інтересів населення – одне з головних завдань органів місцевого самоврядування. Їх працівникам доводиться розглядати чимало питань, серед найважких – соціальні, вирішуючи які необхідно зберегти психічне здоров'я та знайти внутрішню сили боротися зі стресами та переживаннями місцевих мешканців у т.ч.

01.04.2024

Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» — це це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Основні завдання — відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.

26.03.2024