Про соціальні гарантії учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, мотивування їх до працевлаштування йшлося під час робочої зустрічі, що відбулася у приміщенні Світловодського управління Олександрійської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

20.02.2024

Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої крани, має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави! В умовах повномасштабної війни питання ведення роботодавцями соціально відповідального бізнесу як ніколи актуальне і є одним з головних чинників, що сприятиме наближенню Перемоги та розвитку економіки.

09.02.2024

Питання захисту прав дітей на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків реалізації державної політики, адже сьогодні, в умовах воєнного стану, чимало дітей залишаються без батьківської опіки та турботи.

24.01.2024

Упродовж багатьох років фахівці Світловодського управління Олександрійської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості співпрацюють з ТОВ ВАТ «Олімп»: здійснюють добір працівників, організовують професійне навчання безробітних відповідно до замовлень роботодавця, організовує тимчасові роботи та ін.

02.01.2024

Нещодавно стартував експериментальний проєкт з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Цей проєкт дає можливість ветеранам незалежно від рівня їх освіти безкоштовно пройти на базі центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації за професіями, що є затребувані на ринку праці.

19.12.2023

Створення нових робочих місць на території громади, державні компенсаційні виплати роботодавцям за створення нових робочих місць та працевлаштування ВПО, підтримка роботодавців, які працевлаштовують громадян з інвалідністю та облаштовують для них робочі місця, грантові програми для започаткування бізнесу або розвитку діючого бізнесу. Про це йшлося під час робочої зустрічі, що відбулася у приміщенні виконавчого комітету Світловодської міської ради під головуванням міського голови Андрія Маліцького.

19.02.2024

У Центрі підтримки підприємництва відбувся практикум з написання грантової заявки для участі у державній програмі «єРобота».

Ця зустріч мотивувала і дала впевненість щонайменше трьом підприємцям, які вже звернулися за індивідуальними консультаціями по написанню грантової заявки.

25.01.2024

Грантова програма єРобота – це дієва допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць та здобуття потрібних на ринку праці спеціальностей.

09.01.2024

Ви учасник бойових дій чи особа з інвалідністю внаслідок війни? Бажаєте отримати нову професію чи підвищити власну кваліфікацію та успішно повернутися до професійного життя? Візьміть участь в експериментальному проєкті з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Для цього пропонуємо скористатися інфографікою, що нижче, та зробіть декілька кроків до професійної самореалізації.

20.12.2023

Проведення у Кропивницькій філії обласного центру зайнятості презентацій роботодавців, які діють на території району, – явище звичне, адже фахівці добре розуміють, що безпосереднє спілкування роботодавців із шукачами роботи, отримання інформації з перших уст дає змогу домовитися сторонам про задоволення їхніх потреб: роботодавцям добрати необхідних працівників, безробітним громадянам – знайти підходящу роботу.

15.12.2023