Для того, щоб успішно працевлаштуватися доводиться швидко пристосовуватися до динамічного темпу життя та вивчати нові технології, працювати з сучасним обладнанням, опановувати нові процеси, а за певних обставин і зовсім змінювати свою професію.

Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці, у тому числі й внутрішньо переміщених осіб, є видача ваучерів на навчання. Адже це реальний шанс здобути новий фах чи підвищити кваліфікацію за вже набутою професією.

25.09.2023

На Кіровоградщині триває набір до об’єднаної штурмової бригади «Лють». Це воєнізований підрозділ Національної поліції України, до якого можуть вступати бійці-патріоти, добровольці, націлені на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України.

До цієї роботи долучається й Державна служба зайнятості, яка проводить спільну з Національною поліцією України широку інформаційно-роз'яснювальну роботу серед безробітних, у т.ч. під час проведення заходів.

21.09.2023

«Робота для ВПО: ти потрібен!» – саме під таким гаслом стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія, метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в громади.

Інформаційна кампанія ініційована Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за підтримки Державного центру зайнятості та обласних військових адміністрацій і триватиме упродовж вересня - жовтня 2023 року.

11.09.2023

«Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях» -  профконсультаційний груповий захід, що проходитимуть у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» фахівці Державної служби зайнятості для громадян, які перебувають у пошуку роботи, та студентської молоді.

07.09.2023

«Пошук роботи: використовуємо нові можливості» – семінар, що дав змогу жінкам із числа внутрішньо переміщених осіб знайти разом з фахівцями з профорієнтації відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості  відповіді на запитання:  що треба знати, щоб знайти роботу в сучасних умовах, які інструменти при цьому використовувати, чому важливо бути активними у пошуку роботи?

04.09.2023

Питання зайнятості внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади, на сьогодні є одним із першочергових соціальних завдань, над реалізацією яких працює виконавчий комітет Долинської міської ради з представниками бізнесу та Долинським управлінням Кропивницької філії обласного центру зайнятості. Про це йшлося під час робочої зустрічі начальника Долинського управління Кропивницької філії обласного центру зайнятості Марини Соловйової та заступника Долинського міського голови Олександра Климчука.

22.09.2023

Державна служба зайнятості спрямовує свою роботу, зокрема, на сприяння в працевлаштуванні внутрішньо переміщеним особам, які потребують всебічної державної соціальної підтримки.

Проте проблема зайнятості внутрішньо переміщених осіб ще є досить актуальною, тому вимагає комплексного підходу до свого вирішення. Чільне місце в цьому процесі насамперед займає результативність діалогу між соціальними партнерами.

20.09.2023

Ви  втратили роботу і вважаєте себе людиною, яка  «вибита з колії» і втратила ґрунт під ногами? Не втрачайте надії, будуйте свій «міст над прірвою», що допоможе «вирости» з кризової ситуації, «з’єднати своє «Я» та зовнішній «Світ». Опановуйте разом зі службою зайнятості нові Soft Skills та напрацьовуйте нові техніки управління своїм психоемоційним станом.

11.09.2023

В Україні гострою залишається проблема легалізації виплати заробітної плати. Тіньова зайнятість послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. А відтак, якщо працівник отримує заробітну плату у конверті без сплати страхових внесків, такі періоди не зараховуються до страхового стажу працівника.

06.09.2023

Що відбувається з нашою духовною енергією, як ми можемо заново віднайти джерело нашого життя, внутрішньої енергії та сил рухатися вперед, що робити, якщо відчуваєш постійну втому та  знесилення, як подолати депресійний стан, запустити власний двигун та стати на рейки повноцінного життя та ефективно функціонувати у суспільстві?

30.08.2023