Упродовж багатьох років фахівці Світловодського управління Олександрійської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості співпрацюють з ТОВ ВАТ «Олімп»: здійснюють добір працівників, організовують професійне навчання безробітних відповідно до замовлень роботодавця, організовує тимчасові роботи та ін.

Сьогодні на підприємстві мають постійну роботу майже 500 мешканців Світловодської громади та прилеглих територій, яким своєчасно виплачується заробітна плата, надається відповідний соціальний захист, приділяється належна увага покращенню побутових умов працюючих. Навіть за сучасних економічних умов підприємство працює та розвивається, підвищується рівень технічного забезпечення, впроваджується у виробництво машин і устаткування спеціального призначення нові технології. Водночас як у багатьох інших підприємств є потреба у працівниках.

З метою вивчення кадрових потреб підприємства, ознайомлення роботодавця та його працівників з можливостями служби зайнятості як для одних так і для інших, активними програмами сприяння зайнятості населення,  державними програмами, що спрямовані на підвищення професійних компетенцій працівників, розвиток підприємства та створення нових робочих місць, відбулася інформаційна зустріч, що ініційована начальником Світловодського управління Олександрійської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Ларисою Шевченко.

Насамперед було з'ясовано, що на підприємстві відкриті та потребують термінового укомплектування вакансії фрезувальник, токар, слюсар електрик з ремонту електроустаткування. З метою оперативного укомплектування Л. Шевченко запропонувала організувати в режимі онлайн міні-ярмарок вакансій та залучити до нього безробітних громадян, у т.ч. з числа внутрішньо переміщених осіб, які шукають роботу.

Для працівників очільниця управління презентувала послугу державної служби зайнятості з організації професійного навчання зайнятого населення за ваучером. Присутні були ознайомлені з нормативними документами, що регулюють такий вид професійного навчання, з переліком професій та спеціальностей, за якими можна навчатися за ваучером, переліком навчальних закладів, які здійснюють освітній процес.

Для роботодавця були презентовані фінансові інструменти, що орієнтовані на підтримку роботодавців, які створюють нові робочі місця для працевлаштування безробітних громадян, внутрішньо переміщених осіб, облаштовують робочі місця для працевлаштування громадяни з інвалідністю та грантові програми, що орієнтовані на розвиток бізнесу.

За словами начальника відділу по роботі з персоналом Олени Рубцової заходи, що проводять фахівці служби зайнятості у форматі активного полілогу, є інформативними та результативними: відбувається накопичення корисної інформації для всіх сторін трудового договору. Як для роботодавця так і для працівників отримана інформація про нові можливості у професійному напрямку та організації праці – це мотиваційна основа для формування та реалізації трудового потенціалу. До того ж, усі учасники заходу мають можливість висловити свою думку та окреслити коло проблемних питань щодо вирішення кадрових та інших питань, що стосуються сфери зайнятості населення.

Анонс/Подія: 
Подія