Питання захисту прав дітей на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків реалізації державної політики, адже сьогодні, в умовах воєнного стану, чимало дітей залишаються без батьківської опіки та турботи.
Задля того, аби кожна дитина мала можливість зростати у колі власної родини та отримати майбутнє, на яке вона заслуговує, держава продовжує розвивати сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
До цієї роботи долучається й Державна служба зайнятості.
Про комплексну професійну послугу із тимчасового догляду та виховання дітей у сім’ї патронатного вихователя йшлося під час групової консультації, у т.ч. із залученням соціальних партнерів, що відбулася у Благовіщенському відділі Голованівської філії обласного центру зайнятості.
Учасників ознайомили з інформацією, а саме:
- що таке патронат, патронатний вихователь, патронатна сім’я;
- головні завдання патронатної сім'ї;
- переваги запровадження патронату;
- хто може бути патронатним вихователем;
- який порядок створення патронатної сім’ї;
- що таке домашнє насильство та як цьому запобігти.
Зазначалося, що патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання і реабілітація дитини в сім’ї патронатного виховання на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
Вас зацікавив такий вид зайнятості й ви готові прийняти дитину у родину? Хочете дізнатися більше про запровадження патронату? Звертайтеся, контакти тут https://cutt.ly/RwaYxixu.