У Центрі підтримки підприємництва відбувся практикум з написання грантової заявки для участі у державній програмі «єРобота».

Ця зустріч мотивувала і дала впевненість щонайменше трьом підприємцям, які вже звернулися за індивідуальними консультаціями по написанню грантової заявки.

Спікер заходу Наталя Невідома, заступник директора Обласного центру зайнятості, розповіла про помилки які найчастіше допускають при написанні грантових заявок.

В учасників практикуму під час спілкування виникало чимало питань, найпоширенішими стали питання: щодо грантів для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей; компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб; про напрямки витрат, які можуть покриватися за рахунок гранту.

Окрім, грантової підтримки від держави, пані Наталя розповіла про ваучери для навчання і розʼяснила хто та за яких умов може їх отримати.

Так, одноразове право на отримання документу мають:

* громадяни старше 45 років, страховий стаж має становити 15 років

* ВПО за відсутності роботи

* особи з інвалідністю за відсутності роботи

* звільненні з військової служби (за умови звернення протягом трьох років від дати звільнення)

* особи, які отримали поранення/захворювання внаслідок військової агресії, перебуваючи безпосередньо в районнах бойових дій

* усі охочі повинні мати професійно-технічну чи вищу освіту і не перебувати в Центрі зайнятості як безробітні.

Заявку на ваучер можна подати онлайн або звернутся у найближчий центр зайнятості. Якщо ваучер перевищує суму навчання, то роботодавець або фізична особа доплачує різницю самостійно.

Наталя Невідома дала детальну оцінку видам грошової компенсації від держави і акцентувала увагу на тому, що наразі намагаються включити ІІІ групу інвалідності для виплат компенсацій роботодавцю (однак рішення на разі відсутнє).

 

 

Анонс/Подія: 
Подія