Сьогодні, 18 травня, у Кіровоградському обласному центрі зайнятості було укладено Меморандум про співпрацю між Кіровоградським обласним центром зайнятості та відділенням Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області.

18.05.2018

У консалтинговому центрі, який функціонує на базі Олександрійського міськрайонного центру зайнятості, відбувся черговий інформаційний захід для підприємців-початківців.

01.03.2018

Хто розумніший, чоловіки чи жінки? Перемагає інтуїція дівчат чи хлопчача логіка? Тисячі років людство шукає відповіді на ці запитання. Розібратися в них прагнули й учні 8 класу комунального закладу «Бережинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», взявши участь у профорієнтаційній інтелектуально-розважальній грі «Хто зверху?».

01.03.2018

Діяльність центрів зайнятості спрямовується на підвищення ефективності надання соціальних послуг клієнтам у рамках діючого законодавства, що регулює сферу зайнятості. Обласною службою зайнятості здійснюється комплексна робота за двома основними напрямками, зокрема сприяння громадянам у поверненні до трудової діяльності та профілактики безробіття. Таку інформацію учора, 26 березня, під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в області, повідомила в. о. директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Лілія Колесник.

27.03.2018

У рамках підписаного меморандуму про співпрацю між Кіровоградським обласним центром зайнятості та громадською організацією «Десяте квітня»    днями у приміщенні Світловодського міськрайонного  центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб відбувся інформаційних захід. Участь у ньому взяли представники громадських організацій «Десяте квітня» та «Майбутнє без меж», які працюють у сфері захисту прав людини в т.ч. прав біженців.

01.03.2018

        Одним із найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи,  а роботодавцям –  у якісному підборі кадрів є проведення ярмарок вакансій. Безпосереднє спілкування  роботодавців з претендентами у присутності працівників центру зайнятості дає ефективний результат. Для пошуку кандидатів на вакантні місця нещодавно Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості проведено ярмарок вакансій.       

28.02.2018