З 26 вересня у Кропивницькому розпочала свою роботу найбільша за площею міжнародна агропромислова виставка України з польовою демонстрацією сільськогосподарської техніки та технологій «АгроЕкспо-2018».

28.09.2018

Сьогодні, 26 вересня, у Кропивницькому відкрилася міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією сільськогосподарської техніки та технологій «АгроЕкспо-2018».

26.09.2018

Про актуальні питання організації виконання програми зайнятості населення області на 2018-2020 роки йшла мова під час апаратної наради з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в області, що відбулася учора, 30 липня, у Кіровоградській обласній державній адміністрації.

31.07.2018

Мешканці Кіровоградщини, які бажають працювати за кордоном, мають зосередити свою увагу на пошуці виключно легальної роботи. Адже у інших випадках підвищується ризик потрапляння громадян до негативних ситуацій, пов’язаних з торгівлею людьми.

27.09.2018

30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Саме у цей день, 5 років тому, Організація Об’єднаних Націй, з метою нагадуванням громадськості про актуальність проблеми торгівлі людьми, та про необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, наданні допомоги потерпілим, ведення превентивної роботи, оголосила 30 липня Всесвітнім днем боротьби з торгівлею людьми.

31.07.2018

У 2013 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 30 липня Всесвітнім днем боротьби з торгівлею людьми. Таке оголошення відбулось з метою підвищення інформованості громадськості про проблему торгівлі людьми і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми. До цієї дати, з метою інформування якомога більшої кількості громадян про проблему сучасного рабства, в Україні, в цілому, та в нашій області, зокрема, проводиться низка інформаційно-просвітницьких заходів. Ці заходи проводяться під загальним слоганом «ПротиДій торгівлі людьми».

Для надання інформації з питань протидії торгівлі людьми та участі органів державної служби зайнятості у вирішенні цих питань, ми звернулись до Богдана Стояна, заступника директора Кіровоградського обласного центру зайнятості.

30.07.2018