12.07.2019 | 15:10

З метою допомоги шукачам роботи у працевлаштуванні, а роботодавцям – у підборі необхідних працівників, днями в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся багатогалузевий ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості.

У ярмарку вакансій узяли участь 8 представників роботодавців Олександрійського регіону, які запропонували більше 100 вакансій у галузях будівництва, транспорту, виробництва, торгівлі, охорони здоров’я, зв’язку, швейного виробництва, сільського господарства та ін. Це вакансії , інженера-конструктора, менеджера, бухгалтерів, кухарів, касирів та ін. Потреба у працівниках існує як в промисловості (ТОВ ЗПТУ «ВІРА-СЕРВІС ІНТЕРМАШ», Філія «Олександрійська ДЕД» ДП «Кіровоградський облавтодор», ТОВ «Завод «Автоштамп»), так і в торгівлі (ПП «Колега», ФОП Терентьєва Г.В.), в сфері обслуговування (ФОП Гурецька Г.А.) та ін.

Також у заході узяли участь фахівці Олександрійського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги та іміджево-видавничого центру Національної гвардії України.

Під час ярмарку вакансій представники підприємств проводили співбесіди з претендентами на вільні місця, зацікавлювали їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами та гарантували стабільну заробітну плату.

Представниками центру зайнятості були створені усі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися та задовольнити свої потреби.

Усі бажаючі отримали відповіді на свої запитання та юридичні консультації.

За попередніми даними, близько 10 безробітних були запрошені до роботодавців для вирішення питання працевлаштування або стажування на робочому місці.

 

Н. Фоміна, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості