11.09.2019 | 13:35

Серед різноманіття профорієнтаційних заходів Державної служби зайнятості є особливий різновид, який передбачає зустріч роботодавців і безробітних безпосередньо у центрах зайнятості. Одним з таких заходів є презентація роботодавця. Презентації роботодавців дозволяють безробітним розширити свої знання щодо ситуації на ринку праці в регіоні та прискорюють процес працевлаштування.

Днями в Устинівській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбулася презентація Устинівського відділення поліції Долинського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області. У заході узяла участь старший інспектор сектору кадрового забезпечення Олена Слюсаренко.

 Олена Валеріївна розповіла про оголошення конкурсу на службу в поліції і укомплектування вакантних посад Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області. Також, під час зустрічі було наголошено на перевагах служби в поліції: перспективі кар’єрного росту, професійній підготовці за міжнародними стандартами, повному соціальному забезпеченні згідно діючого законодавства.

 Присутні були приємно здивовані можливістю вступу на службу навіть осіб з повною середньою освітою (за умови досягнення ними 18-річного віку) з подальшим проходженням необхідної підготовки за кошти державного бюджету.

Презентація роботодавця пройшла дуже плідно та інформативно, адже безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили.

 

А. Хохуля, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості