11.09.2019 | 15:18

Вже багато років широкою популярністю серед жителів міста та району користується торговельна мережа «МАРКЕТОПТ» та «Оптовичок». Торговельною мережею, керує колектив жінок-підприємиць: Анна Бутенко, Олена Мілашенко, Яна Ковкіна, Юлія Донченко, Марина Кузьменко, Тетяна Холодна, Ірина Мастицька, Тетяна Вовк та Тетяна Мазорук.

Підприємство реалізує продукти харчування, галантерейні вироби, побутову хімію та інші господарські товари. На сьогоднішній день рітейлер стабільно працює, розширюючи обсяги продажів, асортимент продукції та підвищує якість обслуговування покупців.

З першого дня створення, торговельна мережа «МАРКЕТОПТ» та «Оптовичок» плідно співпрацює з Світловодською міськрайонної філією Кіровоградського обласного центру зайнятості у напрямку працевлаштування мешканців міста та району.

Завдяки тісній співпраці з Світловодською міськрайонної філією Кіровоградського обласного центру зайнятості лише протягом поточного року до мережі «МАРКЕТОПТ» та «Оптовичок» за направленням служби зайнятості працевлаштовані 30 осіб, з них 17 осіб спочатку пройшли професійне навчання шляхом стажування безпосередньо на підприємстві, за професіями касир торгівельного залу, продавець продовольчих товарів, комірник, оператор комп’ютерного набору, тістороб, формувальник тіста, охоронник.

Варто відзначити, що у Кіровоградській області мережа «МАРКЕТОПТ» присутня вже досить давно –  магазини даного рітейлера вже працюють у Світловодську, Олександрії, а також інших населених пунктах.

 

Н. Драненко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості