12.09.2019 | 11:28

У квітні цього року до Знам'янської  міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, з наміром знайти роботу, звернувся Дмитро М. Чоловік уже встиг виконати свій військовий обов’язок перед державою та суспільством, він тільки-но повернувся з Операції об’єднаних сил ЗСУ на сході України. За професією Дмитро М. помічник машиніста тепловоза та слюсар з ремонту рухомого складу.

Протягом декількох місяців Дмитро відвідав не одне підприємство та пройшов не одну співбесіду з роботодавцем, але  постійної роботи, яка б приносила задоволення, чоловік самостійно не знайшов. Дмитро не засмучувався, і продовжував активно шукати роботу, адже для чоловіка мати роботу – це можливість матеріально забезпечити добробут своєї сім’ї, впевнено будувати плани на майбутнє та йти вперед по життю. 

Під час перебування на обліку у службі зайнятості, за сприяння кар'єрного радника Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості,  чоловіка  запросили на індивідуальну співбесіду з начальником  відділу кадрів Знам’янського загону воєнізованої охорони. Під час спілкування з Дмитром, роботодавець обговорив можливості працевлаштування.

Після отримання дозволу з відділу кадрів регіональної філії «Одеської залізниці «Акціонерного товариства «Українська Залізниця», та проходження професійно-кваліфікаційних тестів, Дмитру запропонували посаду стрільця.

Все вдалося. Якщо людина прагне знайти роботу та цілеспрямовано йде до своєї мети, а поряд є люди, які прагнуть допомогти у цьому, то отримуємо позитивний результат – постійне місце роботи.

 

 

О. Баланенко, начальник відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості