22.05.2020 | 08:48

Учора, 21 травня, за допомогою сервісу AnyMeeting, відбулось засідання HR-клубу Кропивницького, за участі представників обласного центру зайнятості. Засідання присвячувалося наданню роботодавцям Кіровоградщини допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян розповів  учасникам вебзасідання клубу про  механізм надання роботодавцям допомоги по частковому безробіттю на період карантину. «Ця державна програма спрямована, насамперед, на збереження робочих місць, а надалі – стимулювання активності та відновлення бізнесу після завершення дії обмежувальних заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції. За цією державною програмою на Кіровоградщини виділено 50 мільйонів гривень», – поінформував Б. Стоян.

Співзасновниця HR-клубу Кропивницького, HR-менеджер компанії ItDevelopCorp Юлія Моторна зазначила, що надання роботодавцям допомоги по частковому безробіттю є значною підтримкою від держави: «Такий вид виплат є великим плюсом для наших роботодавців. Це надзвичайний ресурс для збереження робочих місць».

Б. Стоян, у свою чергу, коротко зупинився на документах, які мають подати роботодавці з метою отримання допомоги по частковому безробіттю. «Хочу наголосити на тому, що кошти надаються саме для виплати підтримки найманим працівникам, а не для використання у потребі підтримки підприємства», – зауважив Б. Стоян.

Наприкінці вебінару, для охочих детально ознайомитись з покроковою інструкцією щодо порядку отримання допомоги по частковому безробіттю, Б. Стоян запропонував завітати до Інтернет-сторінки державної служби зайнятості, де у рубриці «Роботодавцям» (підрубрика «Допомога по частковому безробіттю на період карантину»), у зрозумілій формі, висвітлено зазначене питання.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості