18.10.2021 | 14:44

Уже близько двох років на базі Олександрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості з метою сприяння самореалізації молоді, її професійного самовизначення, активізації дій молодих людей у розвитку професійної кар’єри створений клуб для молоді «Крок до успіху».

Щомісяця фахівці районної філії організовують заняття для молодих людей, котрі прагнуть самовдосконалюватися, знайти роботу до душі та стати успішними у професійній сфері.

Днями відбулося чергове засідання, де безробітні отримали відповіді на запитання, як підготуватися до співбесіди з роботодавцем, на що слід звернути увагу та як правильно завершити спілкування з потенційним роботодавцем і переконати його, що ви саме той працівник, який потрібен його підприємству.

Під час заходу його учасники виконували практичні вправи, орієнтовані на опанування методів ефективної самопрезентації, вчилися, як потрібно готуватися до проходження співбесіди, обговорили значення «іміджу» у ході розмови з роботодавцем і наскільки важливо чітко формулювати власні позиції та інтереси. Безробітні дізналися, що потрібно напрацювати особистий арсенал засобів мовлення (інтонації та змісту), а також важливо чітко викладати свої думки та аргументувати власну точку зору. Зокрема, наголошувалось на професійних та особистих якостях, які оцінює роботодавець у претендентах.

Завершився семінар жвавим обговоренням типових запитань і відповідей, які часто ставлять роботодавці під час співбесіди.

 

Т. Вихрист, фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Олександрівської районної філії Кіровоградського  обласного центру зайнятості