29.11.2022 | 08:15

Студія розвитку «Невгамовні», що у Кропивницькому, діє вже понад 9 років. Це простір, де на дітей чекають не тільки нові знайомства, спілкування, а ще й цікаво та корисно проведений час, розвиток та заняття з психологом. Тут проходять індивідуальні та групові розвивальні заняття, підготовка до школи, заняття з англійської мови, майстер-класи – все те, що прискорює адаптацію дітей до соціуму.

Його власниця – фізична особа-підприємець Анастасія Рубаник, яка постійно дбає про розширення видів послуг у сфері освіти, удосконалення методів роботи з дітьми та збільшення штату кваліфікованих педагогічних працівників.

Сьогодні це стало можливим завдяки урядовій програмі «єРобота», адже підприємиця отримала грантову підтримку від держави.

«Коли я дізналася про програму, без вагань почала діяти. Найскладнішим було скласти бізнес-план, але, як показує результат, я впоралася. Так, я планую розширити сфери бізнесу та найняти працівників, разом з якими ми могли б реалізовувати комплексні психолого-педагогічні заняття для дітей дошкільного віку, а надалі і для дітей молодших класів», – коментує Анастасія Віталіївна.

Анастасія Рубаник після перевірки уповноваженим банком ділової репутації, оцінки бізнес-плану та його презентації фахівцям Кіровоградського обласного центру зайнятості, отримала схвальне рішення на отримання гранту для розвитку уже діючого бізнесу.

А. Рубаник працює з дітьми ще зі студентських років, з моменту педагогічної практики в університеті, загалом більш ніж 17 років. Зараз також працює з дітьми дошкільного віку як педагог-психолог у таких напрямах, як розвиток дитини, підготовка до школи, соціалізація та адаптація до дитячого садочку. Проводить індивідуальні та групові розвивальні заняття, консультує батьків щодо поведінки чи вікових особливостей їхніх дітей.

На грантові кошти власниця закладу планує закупити нові меблі, оргтехніку та матеріали для розвитку різнобічних здібностей у дітей.

Не менш важливим моментом для підприємиці є і створення нових робочих місць: до колективу планує залучити психолога та вчителя англійської мови. Анастасія Рубаник переконана, що за сприяння служби зайнятості добере кваліфікованих фахівців, які стануть невід'ємною частиною її команди.

«Ми вчимо малюків гратись, малювати, читати, писати, рахувати, думати та спілкуватися. Під час занять використовуємо різноманітні матеріали, які допомагають дитині пізнавати світ і себе у ньому. Так, зараз надзвичайно складний час, і для розвитку бізнесу також. Однак, як би складно нам не було, ми повинні дати дітям щасливе дитинство, адже вони - наше майбутнє. І саме їм відбудовувати нашу державу», – зазначає Анастасія Рубаник.

Мрієте відкрити власну справу? Є бізнес-ідеї? Якщо виникла потреба у консультації щодо мікрогрантів, телефонуйте за номером: (0522) 32 28 41 або задавайте питання у Telegram-каналі https://t.me/dcz_kir.

Про умови надання грантів читайте тут: https://cutt.ly/WXk8T37.

Подати заявку на отримання мікрогранту можна на порталі ДІЯ.