18.09.2023 | 10:21

Приватне підприємство «МЕТАЛ-МАКС», що на Олександрійщині, займає одне з провідних місць у забезпеченні устаткуванням свинарських ферм в Україні, що має стратегічне значення для життєдіяльності сільського господарства.

Директор підприємства Вольський Максим Андрійович понад 10 років займається розробкою та виробництвом металоконструкцій – обладнання для свинарства, постійно дбає про розвиток підприємства та запроваджує у виробництво новітні технології, аби підвищити якість продукції компанії.

Чимало уваги приділяє й придбанню сучасного обладнання, адже, працюючи із неіржавіючим металом, підприємець помітив закономірність, що для виконання замовлень агровиробників не вистачає нового сучасного та дороговартісного обладнання. У його планах – придбання апарату лазерного зварювання, що наразі вартує досить не мало.

 З місцевих медіа Максим Андрійович дізнався про дію грантової програми «єРобота» та її умови, тож вирішив, що апарату лазерного зварювання таки бути. Взявся до роботи: всі кроки, які він зробив до реалізації бізнес-ідеї, були успішними, адже цілеспрямованість та ідея грантера були переконливими.  

«Придбання обладнання для виробничого процесу дасть змогу якісно та швидко виготовляти деталі для устаткування. Обладнання компанії уже було виготовлено та поставлено на тваринницькі ферми України, Грузії, Молдови, Вірменії. А відтепер ми зможемо ще більше розширити нашу співпрацю з іноземними підприємствами, що своєю чергою буде сприяти розвитку економіки нашої країни. Так, до закупівлі сучасного обладнання я теж долучаюсь власними коштами, але допомога від уряду значно полегшить мені завдання», – розповів Максим Вольський.

Завдяки програмі «єРобота» до команди професіоналів ПП «МЕТАЛ-МАКС» долучаться ще двоє працівників  – оператор лазерного зварювання та слюсар.

Історії переможців «єРобота» вкотре доводять, що можливостей для реалізації своїх бізнес-ідей вдосталь, потрібно лише вміло скористатися пропозицією від держави. Є сумніви і бажаєте отримати консультацію? Звертайтеся до фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості за номером телефону +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram.

Які ж умови надання гранту? Пропонуємо ознайомитись. Як подати заяву? Детальна інструкція на порталі ДІЯ.