23.02.2021 | 08:53

Після закінчення контракту на проходження військової служби у Збройних Силах України, у листопаді минулого року до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості звернувся учасник АТО/ООС, 33-річний Віталій.

Під час співбесіди з фахівцем центру зайнятості Віталій повідомив, що має повну загальну середню освіту та досвід роботи водієм автотранспортних засобів (категорії В та С). Проте, молодий чоловік наголосив на тому, що він хотів би знайти роботу в правоохоронних органах, оскільки саме ця сфера йому найближче до душі.

На момент звернення таких вакансій не було, але Віталій не втрачав надії і розглядав інші прийнятні варіанти для працевлаштування, адже наміру поповнювати ряди безробітних він не мав.

Колишній військовослужбовець виконував усі рекомендації особистого консультанта: брав участь у семінарах різної тематики, відвідував роботодавців, які мали вакансії водіїв, переглядав вакансій на інтернет-ресурсах державної служби зайнятості. Тож результат не змусив себе чекати.

Невдовзі Територіальне управління служби судової охорони у Кіровоградській області надало до центру зайнятості інформацію про вільні робочі місця. Зокрема, вакантною виявилася вакансія охоронника, яка й була запропонована Віталію.

Молодий чоловік успішно пройшов співбесіду та був працевлаштований. «Це та робота яка мені подобається, я відчуваю себе на своєму місці», – ствердно зазначає колишній безробітний.

 

О. Гусєва, заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості