02.08.2019 | 13:29

Фахівці Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості продовжують організовувати для незайнятих трудовою діяльністю заходи, мета яких – зорієнтувати клієнтів на військову службу за контрактом, поінформувавши їх про переваги такого виду постійної зайнятості.

Днями спільно з представниками Світловодського об’єднаного міського військового комісаріату відбувся один із таких тематичних семінарів.

За словами представника міського військового комісаріату Сергія Іванова, військова служба – це особливий вид державної служби, який полягає у відповідальній професійній діяльності придатних до неї за станом здоров’я і віком громадян, пов’язаній із захистом Вітчизни.

Аби присутні краще зрозуміли усі аспекти військової служби за контрактом, були окреслені умови вступу на контрактну службу, перспективи побудови кар’єри, перелічені актуальні вакансії та професії, на які є попит в армійських підрозділах. Серед них: водії, механіки-водії, телефоністи, радіотелефоністи, розвідники, навідники та ін.

Більш детально він зупинився на грошовому та матеріальному забезпеченні, пільгах, які отримають безробітні у разі підписання контракту. Наголошувалось на тому, що державна політика сьогодні спрямована на підвищення іміджу Збройних Сил України. «З цією метою в її систему впроваджуються нові механізми мотивації залучення незайнятих трудовою діяльністю громадян до військової служби за контрактом», – повідомив С. Іванов.

Усім охочим, хто виявив бажання підписати контракт зі Збройними Силами України, було запропоновано звернутися до військкомату за більш детальною інформацією.

Під час семінару виникало чимало запитань як з однієї сторони, так і з іншої. Тому інформаційний семінар перейшов в змістовний діалог.

 

О. Бугрим, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Світловодської міськрайонної філії обласного центру зайнятості