19.10.2021 | 11:57

Військову службу за контрактом у Збройних Силах України пропонували безробітним мешканцям Устинівської громади під час інформаційного семінару інспектор відділення рекрутингу та комплектування районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Манастирський та представник в/ч А0224 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Олександр Мерзлов.

На початку заходу провідний фахівець з питань зайнятості А. Хохуля поінформувала присутніх про права та обов’язки безробітних, основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання, електронні сервіси державної служби зайнятості.

О. Манастирський окреслив основні принципи відбору, порядку його проведення та строки військової служби. «Держава гарантує військовослужбовцям достатнє матеріальне, грошове та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів», – наголосив О. Манастирський.

Військовослужбовець ознайомив присутніх з основними вимогами до претендентів, можливостями отримання військових спеціальностей у відповідних навчальних закладах та подальшого кар’єрного росту.

У свою чергу,  головний сержант в/ч А0224 О. Мерзлов поділився власним досвідом несення військової служби у зоні АТО/ООС. Він зазначив, що професія військовослужбовця – це почесна місія. Військовослужбовці стоять на варті миру та спокою. Разом із витривалістю та незламністю вони несуть у своєму серці добро, патріотизм та чесність. Тому закликав присутніх семінару не вагатися, а підписати контракт на проходження військової служби.

«Для зареєстрованих безробітних у центрі зайнятості – це шанс принести користь своїй країні, отримати високооплачувану легальну роботу і гідно утримувати свої родини», – наголосив О. Мерзлов.

Присутні на семінарі безробітні мали можливість з перших уст почути про те, що військовослужбовці гарантовано отримують стабільну заробітну плату, мають додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога тощо), забезпечені безкоштовним медичним обслуговуванням та ін.

У результаті заходу двоє осіб зацікавилися такою можливістю працевлаштування, як підписання контракту зі Збройними Силами України, та отримали необхідні консультації від представника військового комісаріату.

 

А. Хохуля, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості