оп
11.02.2019 | 10:54

З метою якісного добору осіб, здатних професійно виконувати повноваження поліції та посадові обов’язки за відповідною вакантною посадою, для забезпечення співпраці між центром зайнятості та підрозділом поліції з питань профорієнтаційної роботи Бобринецькою районною філією Кіровоградського ОЦЗ було проведено «Презентацію роботодавця» – Бобринецького відділення поліції Новоукраїнського ВП ГУНП у Кіровоградській області.

У заході узяли участь т.в.о. заступника начальника відділення поліції капітан поліції Сергій Дейкун та інспектор сектору кадрового забезпечення капітан поліції Віта Левентир. Також у презентації узяли участь 25 безробітних, які знаходяться на обліку у Бобринецькій філії обласного центру зайнятості.

Під час заходу В. Левентир надала детальну інформацію щодо добору кандидатів на службу в поліції, розповіла про специфіку роботи в органах охорони правопорядку, потребу в кадрах, умови та оплату праці, а також перспективи кар’єрного зростання.

Присутні мали можливість ознайомитись з детальним переліком відкритих вакансій на посади в поліції, етапами відбору та вимогами до поліцейського. Усіх охочих було запрошено до відділення поліції для знайомства з обов’язками поліцейського безпосередньо на робочому місці.

 

Т. Заболотня, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Бобринецької районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості