26.10.2021 | 08:35

Учора, 25 жовтня, на замовлення ТОВ «ТРИ СТАР» в Олександрівській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій. Мета заходу – оперативне укомплектування товариства працівниками за професіями укладальник-пакувальник, халвомісильник та  вантажник.

Презентувала присутнім товариство представниця відділу управління персоналом Ірина Дуля.

«Компанія «ТРИ СТАР» — найбільший виробник халви та козинаків в Україні. Підприємство з більш ніж 25-річною історією швидко розвивається, стежить за новітніми тенденціями і оснащене передовим обладнанням,  відповідає сучасному європейському рівню якості», — наголосила представниця роботодавця.

Ірина Олексіївна коротко окреслила обов'язки по кожній з посад, ознайомила з особливостями у роботі. Вона повідомила, що ТОВ «ТРИ СТАР» — це надійний та відповідальний  роботодавець, який дбайливо ставиться до своїх працівників та пропонує гідні умови праці. Роботодавець гарантує своїм працівникам офіційне працевлаштування, своєчасну виплату заробітної плати, забезпечує соціальним пакетом, а також забезпечує проїзд до місця роботи.

Понад 20 шукачів роботи, які відвідали захід, від представника роботодавця отримали ґрунтовну інформацію про основні напрямки діяльності, умови праці на товаристві, режим роботи, умови оплати праці, вимоги до претендентів. Присутні активно спілкувалися з представницею роботодавця, ставили запитання, на які одержали вичерпні відповіді.

У результаті 8 осіб виявили зацікавленість до запропонованих вакансій та запрошені на підприємство для проходження співбесіди й вирішення питання подальшого працевлаштування.

 

Олександрівська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості