оп
10.01.2019 | 11:54

Днями у приміщенні Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості для ФОП Майстер П.Ю. проведено міні-ярмарок вакансій за професією «продавець непродовольчих товарів». Серед учасників ярмарку вакансій – шукачі роботи, для яких є підходящою робота за даною професією.

Відкрила захід заступник директора- начальник відділу надання соціальних послуг Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості  Ольга Майборода, яка зазначила, що проведення міні-ярмарків вакансій є однією із ефективних форм роботи щодо поєднання  інтересів і роботодавців, і шукачів роботи. Під час заходу громадяни, які шукають роботу, мають можливість запропонувати свої професійно-кваліфікаційні якості, а роботодавці – обрати саме тих працівників, які необхідні їхньому підприємству.

Продовжив промову керівник підприємства Павло Майстер, який ознайомив присутніх з вимогами до працівників, умови праці та рівень її оплати, соціальні гарантії, якими забезпечується персонал тощо.

Крім того, з претендентами на заявлені вакансії були проведені індивідуальні співбесіди з метою визначення їхніх професійних якостей, за результатами яких одна особа отримала направлення на працевлаштування, ще двоє вирішили ознайомитися з умовами праці безпосередньо на робочих місцях задля прийняття рішення щодо подальшого працевлаштування.

 

Н. Скляренко, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості