18.10.2021 | 14:25

На замовлення фізичної особи-підприємця Кардаш Олега Івановича у приміщенні Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості нещодавно пройшов міні-ярмарок вакансій.

Розпочала захід фахівчиня відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонної філії Людмила Компанієць, яка поінформувала учасників заходу про соціальні послуги, що надає служба зайнятості клієнтам, її форми та методи роботи, орієнтовані на забезпечення зайнятості безробітних громадян, електронні сервіси та переваги легальної зайнятості.

Як зазначила фахівчиня, ФОП Кардаш О.І. наразі потребує фахівців за професією «Касир-операціоніст».

Зокрема, Олег Кардаш презентував присутнім оператора на ринку експрес-доставки посилок та документів «Justin», охарактеризував роботу поштового відділення та надав вичерпну інформацію про характер, режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт та вимоги до претендентів. Поінформував про можливості здобуття навичок роботи на касовому апараті, у спеціалізованій програмі та роботі з клієнтами.

У форматі заходу безробітні громадяни мали змогу поспілкуватися з працедавцем щодо питань, пов’язаних з працевлаштуванням. 

На завершення заходу роботодавцем проведено із шукачами роботи індивідуальні співбесіди, за результатами яких одна особа запрошена відвідати поштове відділення “Justin” для ознайомлення з роботою безпосередньо на робочому місці та остаточного визначення щодо майбутнього працевлаштування.

Отже, проведення таких заходів є ефективною формою співпраці служби зайнятості та роботодавців у напрямку пошуку претендентів на вакантні робочі місця. Для шукачів роботи презентація дозволяє ближче ознайомитися з діяльністю підприємця, отримати відповіді на запитання, що їх цікавлять, та надає можливість оперативно вирішити проблему працевлаштування.

 

Л. Компанієць, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської  міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості