20.09.2021 | 08:30

Більше 40 безробітних Олександрівської громади цьогоріч отримали роботу на ТОВ «Віджи Продакшн», що знаходиться в м. Черкасах та спеціалізується на переробленні та консервуванні фруктів і овочів.

Серед професій, за якими були працевлаштовані безробітні, – вантажник та оператор лінії у виробництві харчової продукції.

«Підприємство є надійним партнером служби зайнятості та відповідальним роботодавцем, який дбайливо ставиться до своїх працівників і пропонує гідні умови праці. Роботодавець гарантує своїм працівникам офіційне працевлаштування, своєчасну виплату заробітної плати, соціальний пакет. Крім того, працівники забезпечуються спецодягом, і, що, безумовно, зацікавить шукачів роботи, – оплата проїзду на роботу та у зворотному напрямку», – повідомляє директор Олександрівської районної філії обласного центру зайнятості Олександр Волошин.

Директор наголошує, що за період співпраці з ТОВ «Віджи Продакшн» напрацьований певний досвід щодо працевлаштування безробітних мешканців Олександрівщини. Стажування безпосередньо на робочому місці є однією з послуг, яка користується попитом у роботодавця, адже керівник підприємства прагне поповнити свій колектив не тільки професіоналами, а й сумлінними, відданими, креативними працівниками, яким можна довірити відповідальну ділянку роботи. А стажування – це реальна можливість перевірити професійні якості майбутніх працівників. Майже всі працевлаштовані безробітні проходили стажування безпосередньо на робочих місцях. Для шукачів роботи стажування допомагає освоїтися на новому робочому місці, набути або удосконалити практичні знання та вміння.

«Працевлаштовуючись на підприємство, я вже знала, що робота у мене тут сезонна. Загалом це близько чотирьох місяців на рік. Проте мене це зовсім не бентежить – я сьогодні маю роботу, гарні умови праці та вчасно виплачену заробітну плату», – ділиться Наталія, колишня безробітна.

Довідково. ТОВ «Віджи Продакшн» – підприємство, яке є частиною національного лідера та експерта у готових харчових продуктах ГК «Верес». Виробничі потужності підприємства розташовані у місті Черкаси.

 

Олександрівська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості