09.08.2019 | 10:01

Обласна служба зайнятості сприяє підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці безробітних громадян, використовуючи різні форми та види професійного навчання.

Днями близько десяти безробітних громадян закінчили навчання за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Професійне навчання проходило, за сприяння Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, на базі ОКНКК «Аграрник» на замовлення роботодавців.

Під час навчання слухачі навчилися виконувати нескладні роботи на відомчих електростанціях, трансформаторних електропідстанціях, з повним їх вимикан­ням від напруги, регулювати навантаження електроустаткування, ремонтувати, заряджати і встановлювати  різнопланову апаратуру.

Оволодівши потрібними знаннями та набувши потрібних практичних навичок під час проходження виробничої практики, працівники з впевненістю приступають до роботи, маючи при цьому потрібний багаж знань та, в перспективі, гідний заробіток.

Успішно пройшовши повний курс навчання безробітні, будуть працевлаштовані на підприємства міста, а саме: КП «Житлово-експлуатаційна організація № 4», КП «Житлово-експлуатаційна організація № 3», ТОВ «Зевс Стар»,  Приватна ВФ «Ацинус», КЗ НВО «Науковий ліцей міської ради міста Кропивницького».

Слід зазначити, що навчання зареєстрованих безробітних проводилось за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Таким чином, якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати затребувану на ринку праці професію – звертайтесь до центрів зайнятості області. Фахівці служби  зайнятості завжди радо допоможуть Вам!

 

О. Чумаченко, начальник відділу активної підтримки безробітних Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості