12.07.2018 | 11:39

Для оперативного укомплектування вільних робочих місць та вакантних посад на підприємствах регіону застосовуються ефективні форми взаємодії служби зайнятості та роботодавців. Одним з найефективніших видів співпраці є ярмарок вакансій, який несе обопільну користь як для роботодавців, так і для шукачів роботи. Тож днями у приміщенні Світловодської міськрайонної філії центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій.

Розпочала ярмарок вакансій начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Сідненко, яка розповіла про наявні вакансії та представила присутнім представників роботодавців: КП «Житлосервіс 2012», ТОВ «СІДВЕЛС», Спільне українсько-болгарське багатопрофільне ТОВ «НАК», Дочірнє підприємство «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «Дніпроенергобудпром», ПП «Світловодсьм млин», Філія «Кременчуцька ГЕС» ПАТ «Укргідроенерго», Завод конструкцій швидкомонтованих будівель товариства з додатковою відповідальністю «ОДЕБП», ТДВ «ОДЕБП», ПРАТ «Світловодське АТП 13507» та ТОВ «Плайтех». Усього захід відвідало близько 50 шукачів роботи.

Представники роботодавців та начальники відділів кадрів проінформували безробітних про вимоги до претендентів на такі вакантні робочі місця: водій автотранспортних засобів, тракторист, інженер-енергетик, сестра медична, агент торговельний, швачка, укладальник-пакувальник, продавець продовольчих товарів та інші.

На початку заходу представники роботодавців розповіли історію підприємств, поінформували про умови роботи та відпочинку, оплату праці, можливість додаткового заробітку та кар’єрного росту.

У результаті співбесід 15 осіб виявили бажання працювати на громадських роботах, 8осіб - на роботах тимчасового характеру за власні кошти підприємств. Також 2 особи виявили бажання ознайомитись з майбутнім робочим місцем та з можливістю подальшого працевлаштування.

У результаті ярмарку вакансій 5 безробітних одержали на правлення на працевлаштування Спільне українсько-болгарське багатопрофільне ТОВ «НАК» (укладальник пакувальник), ТОВ «СІДВЕЛС» (апаратник оброблення зерна), ТОВ «Плайтех» (підсобний робітник), Завод конструкцій швидкомонтованих будівель товариства з додатковою відповідальністю «ОДЕБП» (машиніст устаткування), КП «Житлосервіс 2012» (підсобний робітник).

Таким чином, подібні заходи допомагає шукачам роботи правильно зорієнтуватися на ринку праці та знайти місце роботи.

 

Н. Котова, провідний фахівець з питань зайнятості населення Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості