08.08.2019 | 16:03

Сьогодні, 08 серпня, в Кіровоградському обласному центрі зайнятості відбулась презентація роботодавця, військової частини А3544, з використанням засобів інтернет-зв’язку. До проведення заходу долучилися центри зайнятості області та незайняті трудовою діяльністю громадяни.

Безробітні та шукачі роботи мали змогу отримати від заступника командира частини А3544 з морально-психологічного забезпечення Артура Бойко повну інформацію щодо порядку прийняття на військову службу за контрактом, основні соціальні й матеріальні пільги та грошове забезпечення військовослужбовців.

Було зазначено, що нині до військовою частини А3544 потрібні водії категорії В та С, а також стрільці, на службу за контрактом. Крім того, учасники заходу дізналися, що на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського і старшинського складу можуть вступити не тільки громадяни України, а й іноземці та особи без громадянства. Усі кандидати повинні перебувати на території України на законних підставах та не бути раніше судимими. Випробувальний термін складає два місяці.  

А. Бойко наголосив: « У сучасній Україні бути військовим престижно, почесно та надзвичайно відповідально. Ми шукаємо вмотивованих, дисциплінованих, професійно мобільних, здатних до швидкої адаптації чоловіків та жінок, які готові служити на благо Батьківщини».

 

К. Вишневецька, провідний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою відділу Кіровоградського обласного центру зайнятості