16.08.2019 | 14:32

Днями, Долинська районна філія запропонувала учням 8-10 класів, які відпочивають у комунальному позашкільному закладі «Дитячий оздоровчий табір «Сонячний» спробувати свої сили у профорієнтаційному квесті «Детективи у світі професій». Заявку на участь у квесті подали п’ять команд: «БЕМС», «Черв'ячки», «Кока-кола», «Кульбабки» та «АкунаМатата». 

Команди ознайомилися з правилами гри та отримали карту та маршрутні листи. За правилами квесту, учасникам гри необхідно було пройти 5 станцій, які були розташовані на території табору. Цікава та непередбачувана пригода очікувала на учасників квесту. Усі команди старалися пройти першими весь маршрут, при цьому на кожній станції їх очікували різноманітні завдання, вирішивши які, «справжні детективи» повинні були визначити «загублену професію».

Справжня пригода розпочалася після того, як кожна команда на старті розшифрувала свій маршрут та розосередилася по території табору, шукаючі на карті місця, де ймовірно могли знаходиться станції. Всіх охопив неабиякий азарт, навіть учні з інших загонів, технічний персонал, зупинялися та з запалом споглядали це цікаве дійство.
    Прибувши на відповідну станцію, цікавість, азарт, командний дух ще більше підсилювався. «Було неймовірно цікаво», – ділилися враженнями учасники. На кожній станції їх чекали захоплюючі завдання, творчі конкурси: то учасникам необхідно розгадати ребуси та загадки; то розкодувати назви інструментів кравців, перукарів, лікарів, слюсарів; то спробувати себе в ролі медичної сестри і розпізнати тип ураження і надати першу допомогу постраждалому; то розгадати кросворд справжнього «айтішника»; то приміряти на себе професію військовослужбовця. Це лише частка тих дивовижних пригод, що трапилися з учасниками квесту. Молодь вразила своєю логікою, винахідливістю та креативністю.

Доки підраховувалися бали та визначалися переможці, учасникам було запропоновано презентувати свої команди та знайдені професії. За результатами квесту команда «БЕМС» зайняла І місце, команда «Черв'ячки» - ІІ місце, команда «Кока-кола» – ІІІ місце.

 

С. Щербіна, провідний фахівець з питань зайнятості Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості