17.07.2019 | 14:03

За участі роботодавців та соціальних партнерів, днями, у Голованівській районній філії Кіровоградського ОЦЗ відбулася ділова зустріч з питань підведення підсумків роботи філії за ІІ квартал 2019 р.

Людмила Кравченко, директор Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, відкрила ділову зустріч презентувавши учасникам заходу послуги служби зайнятості, ознайомила з технологічним процесом руху клієнтів філії за секторами.

Л. Кравченко повідомила присутніх, що державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, впровадила нові електронні сервіси із надання соціальних послуг клієнтам з використанням інтернет-технологій. На сайті державної служби зайнятості запрацювали електронні кабінети безробітного та роботодавця. Директор зупинилася на новому порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення осіб, які шукають роботу: «З початку поточного року, служба зайнятості активно почала впроваджувати в роботу інститут кар’єрних радників, який дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості. Кар’єрний радник забезпечує якісне надання послуг із планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи».

Любов Рибалка, провідний фахівець сектору взаємодії з роботодавцями, проінформувала присутніх про роботу філії протягом січня-червня 2019 р. та поділилася окремим напрацюваннями задля досягнення позитивних результатів у співпраці з роботодавцями та працевлаштуванні населення. За період з січня по червень поточного року було працевлаштовано 468 громадян, які звернулись до Голованівської районної філії Кіровоградського ОЦЗ, серед яких 261 зареєстрований безробітний. За сприяння центру зайнятості 168 безробітних району пройшли профнавчання за актуальними професіями ринку праці області.

Наприкінці ділової зустрічі директор філії зазначила: «Проведення  подібних заходів сприяє налагодженню співпраці  Голованівської  районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості з роботодавцями, задоволенню їх потреб у кадрах, забезпеченню зайнятості безробітних та шукачів роботи».

 

Л. Рибалка, провідний фахівець сектору взаємодії з роботодавцями Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості