21.08.2019 | 09:29

Сьогодні у Гайворонській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбулася презентація ТОВ  «АФ «Хлібороб», основною діяльністю якого є  вирощування зернових культур.

Проведення таких заходів є ефективною формою співпраці служби зайнятості та роботодавців у напрямку задоволення кадрової потреби роботодавця шляхом пошуку претендентів на вакантні робочі місця.

 «Наше підприємство спеціалізується на вирощуванні зернових культур та  забезпечує роботою близько 50 осіб. Ми  здійснюємо свою господарську діяльність на території  с. Осіївка, с. Мала Киріївка Бершадського району Вінницької області.  - повідомив директор підприємства Володимир Цимбалюк. – На сьогодні ми найбільше потребуємо сезонних охоронників та  начальника відділу безпеки».

Представник роботодавця повідомив, що підприємство пропонує офіційне працевлаштування, високу, стабільну та вчасно виплачену заробітну плату, яка складає за вищевказаними вакансіями від 6000 грн. до 11 000 грн. Обговорювалися умови праці, вимоги до працівників та соціальний пакет,  який підприємство пропонує своїм співробітникам, щоб утримати їх, як фахівців, і стимулювати для просування по кар'єрних сходах. Також розглядалося  питання транспортної доставки працівників до місця роботи.

Захід відвідали близько 20 безробітних, з яких четверо зацікавилися  пропозиціями роботодавця, їх було запрошено ознайомитися з умовами праці безпосередньо на робочому  місці.

У рамках заходу присутні отримали актуальну інформацію про стан місцевого ринку праці, тенденції, якими він характеризується, соціальні послуги, що надає служба зайнятості клієнтам тощо.

 

Н. Орлик,  провідний фахівець з питань зайнятості  Гайворонської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості