14.09.2021 | 15:05

У суботу, 11 вересня, місто Новоукраїнка, що на Кіровоградщині,  святкувало особливий день у своєму житті – 251-у річницю з дня заснування та шосту річницю створення Новоукраїнської територіальної громади. На свято завітало чимало жителів та гостей міста.

День народження міста, як і день народження будь-якої людини, – це гарна нагода пригадати позитивні досягнення, винести уроки і зробити висновки, а також це точка відліку для реалізації нових планів і проєктів.

До проведення святкових заходів у місті готувалися заздалегідь. Служба зайнятості також взяла участь у підготовчих заходах.

Тож, аби місто було чистішим, охайнішим та красивішим, Новоукраїнською міською радою та районною філією обласного центру зайнятості організовано проведення громадських робіт за участі безробітних мешканців.

Упродовж трьох днів, що передували святу, безробітні здійснювали роботи з благоустрою центральних вулиць, паркових зон, місць для розваг і відпочинку, клумб та придорожніх смуг.

Не зайвим було б нагадати про те, що завдяки громадським роботам вдається розв’язати низку актуальних для життєдіяльності територіальних громад питань, а також за відсутності постійних місць роботи  на деякий час надати  безробітним можливість легально працювати на користь громади та мати гарантований заробіток. 

В. Бокало,  начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новоукраїнської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості