08.08.2019 | 15:09

Фахівці Олександрійського міськрайонного центру зайнятості традиційно збагачують дозвілля дітей на літніх канікулах. Нещодавно, спільно з психологом районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, а також працівниками Олександрійської центральної районної бібліотеки імені Д. І. Чижевського завітали до дітей, які відпочивають у дитячому оздоровчому таборі «Дружба».

Фахівець з професійної орієнтації Олена Клочко провела інформативну бесіду для дітей третього загону щодо важливості правильного вибору майбутньої професії. Також діти мали змогу взяти участь у цікавій профорієнтаційній вікторині та пізнавальній грі «Збери літери» тощо.

Бібліотечні працівники Олена Губа та Наталія Кізілова підготували та провели для малечі розважальну програму «Бібліодрайв: літературні піжмурки». Персонаж комп’ютерної гри Маріо, розділивши дітей на дві команди, запропонував пограти в літературні ігри. Учасники гри розгадували чарівні предмети казкових героїв, взяли участь у математичній естафеті, за допомогою жестів та міміки виконували багато різних завдань. Усі команди гарно впоралися з усіма завданнями та випробуваннями.

Психолог центру соціальних служб Яніна Кобець надала дітям корисну інформацію щодо турботи про власне здоров’я у сучасному світі. Діти з цікавістю слухали та задавали питання, на які раніше самостійно не знаходили відповіді.

Під час зустрічі школярі отримали нові знання щодо важливості правильного вибору майбутньої професії, з радістю брали участь у цікавих та пізнавальних конкурсах і вікторинах, під час яких показали гарні знання з літератури та професій, продемонстрували командний дух, винахідливість та креативність.

Наприкінці заходу, на згадку про зустріч, кожен учасник отримав подарунок від центру зайнятості.

 

О. Клочко, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної  підтримки безробітних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості