17.03.2023 | 10:40

Власний бізнес – це можливість не залежати від інших та жити за своїми правилами. Проте, ризикнути і зробити крок на зустріч мрії – справа не із легких. Головне почати, а все починається з ідеї!

Як перейти від бізнес-ідеї до власного бізнесу – про це і багато іншого можна почути на семінарі «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес», що проводить  Державна служба зайнятості. На семінарі розглядається поняття підприємницької діяльності, як служба зайнятості сприяє створенню власного бізнесу, які перспективи розвитку підприємництва в регіоні, а також наводяться приклади успішних підприємців. На захід запрошуються і соціальні партнери, діяльність яких пов’язна із започаткуванням та розвитком підприємництва.

Саме такий семінар нещодавно відбувся в Устинівському відділі Кропивницької філії  Кіровоградського обласного центру зайнятості. Фахівчиня цього відділу Алла Хохуля розповіла безробітним про можливість отримання мікрогрантів в рамках урядової  програми «єРобота». Наголосила, що програма має на меті ­– допомогти незайнятим громадянам створити власний бізнес або розвивати вже налагоджену підприємницьку діяльність. Також ознайомила присутніх з порядком отримання фінансової допомоги, джерелами фінансування, умовами програми, оформлення заявки та окреслила перші кроки для участі у програмі.

Водночас, начальник   відділу економічного розвитку, торгівлі  та інвестицій  Устинівської селищної ради Лілія Горбенко, яка взяла участь у заході,  поінформувала про те, що Регіональний фонд підтримки підприємництва  в області  з лютого 2023 року  оголосив  початок конкурсу  бізнес-проєктів  на надання  фінансової  допомоги  мікро, малому та середньому  бізнесу, хто має на меті  розширити свій бізнес, а також для бажаючих відкрити власний бізнес.

Крім того, присутніх було ознайомлено  з умовами  конкурсного відбору, переліком необхідних документів, основними критеріями під час визначення  переможців конкурсного відбору та пріоритетними напрямками  розвитку  підприємництва  в громаді.

  «Для тих, хто має бізнес-ідею та задумується над тим, щоб розпочати власну справу, участь у державних програмах дає можливість отримати фінансову допомогу та створити нові робочі місця для безробітних громадян», - наостанок зазначила А.Хохуля.

Зацікавила інформація і ви бажаєте створити для себе робоче місце?  Спробуйте себе і подайте заявку на отримання грантів прямо зараз: https://is.gd/KT7RoW

Інформація щодо умов програми тут: https://is.gd/Srb8R5 . Поради про те, що треба враховувати при поданні заявки: https://is.gd/Pyn5bl Дивіться покрокову відео інструкцію подання заявки на мікрогрант.

Є інші питання сфери зайнятості? Контакти: http://surl.li/eghis Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir.