оп
14.06.2018 | 11:43

З метою розширення поінформованості дітей про світ професій та надання профорієнтаційної допомоги у свідомому професійному самовизначенні через пізнавально-розважальні форми профорієнтаційної роботи, днями фахівці Голованівської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості провели, в рамках акції «Профорієнтаційне літо», інтерактивний захід для  учнів 2-А класу пришкільного табору «Веселка».

Літо для кожної дитини – пора для відкриття нових здібностей та вмінь, розвитку та удосконалення навичок і досягнень, час для самопізнання. Також це пора нових знайомств, у тому числі і знайомств з безмежним світом професій. Саме тому, під час заходу школярі ознайомились з основами вибору професії, а також розширили свої уявлення про особливості того чи іншого фаху за допомогою ігор «Зашифровані професії», «Вгадай професію», «Професія на літеру».

Учасники заходу так захопилися іграми та конкурсами, що здавалося час не йшов, а летів. Діти виконували цікаві вправи та брали участь у конкурсах, демонструючи ерудицію та кмітливість, а також з радістю долучились до конкурсу малюнків на тему: «Моя майбутня професія».

 

І. Копієвська, заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Голованівського районного центру зайнятості