24.09.2021 | 09:03

Машинобудування Кіровоградщини посідає провідне місце в Україні у сфері виробництва посівних та ґрунтообробних сільськогосподарських машин, насосів і гідравлічних систем, кранів мостових електричних, а також електричного та електронного устаткування.

ПАТ «Ельворті» входить до п’ятірки лідерів інноваційного рейтингу підприємств України та має 147-річну історію розвитку машинобудівної промисловості. Сьогодні компанія, як і багато нинішніх гігантів промисловості, працює за принципами філософії бережливого виробництва Toyota, які полягають у максимально ефективному використанні ресурсів підприємства.

Зараз сільгосптехніка під брендом ELVORTI продається не тільки в Україні, а й в країнах Євросоюзу.

Протягом багатьох років ПАТ «Ельворті» співпрацює з Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості щодо підбору необхідних кадрів. Лише упродовж 2020-2021 років підприємство надало до укомлектування понад 70 вакансій, з них за сприяння центру зайнятості на дане підприємство працевлаштовано більше 40 безробітних.

Керівництво підприємства спільно з Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості проводить роботу у напрямку профорієнтації молоді, а також популяризації робітничих професій, які є затребуваними на підприємстві. Серед заходів – дні відкритих дверей та профорієнтаційні екскурсії, під час яких школярі на власні очі мають можливість побачити запровадження на підприємстві новітніх технологій та сучасного обладнання. Також майбутні абітурієнти знайомляться з Економіко-технологічним інститутом імені Роберта Ельворті – єдиним навчальним закладом області, який успішно впроваджує дуальну форму навчання, що дає можливість молоді одночасно навчатися і працювати.

Ще одним партнером служби зайнятості із представників машинобудівної галузі є АТ «Гідросила» – підприємство, яке спеціалізується на розробці і виробництві шестеренних, аксіально-поршневих та інших гідроприводів для гідросистем тракторів усіх класів, автомобілів, сільськогосподарських, дорожньо-будівельних, комунальних машин.

Підприємство є виробником гідравлічних силових машин і компонентів гідросистем на території країн колишнього СРСР і цьогоріч відзначає 91 рік з дня створення. Упродовж останніх двох років підприємство надало до укомлектування близько 60 вакансій, з них за сприяння центру зайнятості на дане підприємство працевлаштовано майже 30 безробітних.

Крім того, чимало інших підприємств машинобудівної галузі Кіровоградщини плідно співпрацюють із службою зайнятості у напрямку працевлаштування мешканців області.

Тож щиро вітаємо усіх причетних з Днем машинобудівника України та бажаємо нових здобутків, високотехнологічних рішень та інноваційних проєктів!

Я. Шевченко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості