21.08.2019 | 09:39

Вирішуючи проблеми зайнятості жителів Добровеличківського району та мобілізуючи наявні інструменти для покращення ситуації на ринку праці, районна філія обласного центру зайнятості постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування у напрямку організації громадських робіт. Саме ці роботи допомагають сільським головам вирішити нагальні питання з благоустрою  прилеглих територій.

Сьогодні активно у питаннях організації громадських робіт співпрацює зі службою зайнятості Добровеличківська селищна рада. З початку цього року близько 40 мешканців селища виявили бажання працювати на користь потреб громади. За участі безробітних були проведені роботи з благоустрою територій населених пунктів, зон відпочинку тощо.

 «Користь від таких робіт подвійна: завдяки громадським роботам вдається виконати низку актуальних для територіальних громад робіт, а за відсутності постійних місць роботи, на деякий час залучити безробітних до легальної зайнятості з гарантованим заробітком», - говорить селищний голова Ірина Погрібніченко.

З нагоди відзначення державного свята – Дня Незалежності України, районною філією обласного центру зайнятості укладено договори, відповідно до яких у селищі Добровеличківка шестеро безробітних наводили лад біля пам̓ятного знаку «Географічний центр України». А це роботи з відновлення пошкодженого покриття тротуарних доріжок, латання тріщин та вибоїн, фарбування окремих частин пам̓ятного знаку.

«Зважаючи на суспільну значимість громадських робіт, Добровеличківською селищною радою прийнято рішення про виділення у 2019 році на їх проведення понад 149 тис. грн. Планується залучити близько 60 мешканців селища», - наостанок зазначила І. Погрібніченко.

Слід зауважити, що праця під час виконання громадських робіт стала для багатьох безробітних не просто тимчасовим заробітком, а й  проявом поваги до рідного краю.

 

Н. Орлова, провідний фахівець з питань зайнятості Добровеличківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості