08.04.2021 | 13:03

Сьогодні, 08 квітня, у режимі відеозв'язку, директор Кіровоградського обласного центру зайнятості Лілія Колесник та голова Федерації професійних спілок Кіровоградської області Максим Баланенко підписали угоду про співпрацю.

Угода забезпечить підвищення рівня правової обізнаності працівників та роботодавців Кіровоградщини з питань сфери зайнятості населення та у разі настання безробіття, а також створення умов щодо забезпечення продуктивної зайнятості населення, створення та збереження існуючих робочих місць, сприятиме визначенню соціальних пріоритетів ринку праці, удосконаленню колективно-договірного регулювання соціально-трудових відносин, розвитку соціального партнерства та реалізації конституційних прав і гарантій працівників у сфері зайнятості.

Серед положень зазначеної угоди: сприяння розвитку соціального діалогу на регіональному ринку праці, проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо додержання законодавства про зайнятість населення, належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками  та ін.

Сторони домовилися спільними зусиллями сприяти забезпеченню дотримання конституційних прав громадян на працю та належні умови праці.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості