25.11.2021 | 10:30

Водіям автотранспортних засобів пропонували роботу на міні-ярмарку вакансій, що відбувся на замовлення КП «Електротранс» у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості. 

Представник роботодавця, начальник відділу кадрів КП «Електротранс» Марина Крупенко нагадала присутнім, що КП «Електротранс» займається  пасажирськими перевезеннями в місті Кропивницький. На сьогодні одним із вагомих кроків у розвитку підприємства є вдосконалення тролейбусного парку сучасними, динамічними тролейбусами з автономним ходом  та розробка нових маршрутів. Детально ознайомила присутніх з вимогами до кандидата та зауважила, що важливими елементами у роботі є індивідуальний графік, наявність у майбутнього працівника  права на керування транспортними засобами категорії «Д»  та досвід роботи від двох років керування транспортним засобом відповідної категорії.

На міні-ярмарку вакансій учасники заходу активно спілкувались із представником підприємства та ставили запитання, на які отримали вичерпні відповіді. У результаті троє безробітних зацікавились пропозицією роботи та були запрошені на підприємство для більш детального ознайомлення з умовами праці та розв’язання питання подальшого працевлаштування.

Л. Єрьомко, провідний фахівець відділу рекрутингу Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості