10.05.2023 | 11:07

Надихнувшись мальовничими пейзажами Франції, Дейкун Марина Олександрівна завжди мріяла створити «лавандовий рай» у себе на «малій» батьківщині.

Любов до цієї дивовижної рослини у Марини Олександрівни почалася зі звичайного хобі, з якого пізніше викристалізувалася концепція власної справи зі створення лавандової плантації.

Ідея була масштабною, адже пані Марина відповідально підійшла до питань «як» і «де» можна використовувати лаванду. Планувалося розвинути вирощування цієї трав’янистої рослини, її переробіток, щоб отримати олію та гідролат, та реалізацію супутних товарів – свічок та мила ручної роботи. Під час сезону цвітіння цієї пурпурової квітки Марина Олександрівна хотіла, щоб усі бажаючі могли використати її лавандове поле, як локацію, де можна відпочити, та фотозону, що стане основою найяскравіших спогадів поєднання з природою.

«Я закохана в п’янкий аромат лаванди, її колір схожий на весняне небо ввечері. Ця витончена квітка у мене асоціюється з романтикою, гармонією та спокоєм. Хотілося створити такий простір, де люди зможуть відчути атмосферу релаксу, яку створює лаванда», – розповідає майбутня підприємиця.

Дізнавшись про існування урядової програми «єРобота», яка підтримує бажаючих розвинути існуючий бізнес або створити новий, для реалізації своєї бізнес-ідеї Дейкун Марина звернулася за допомогою до Державної служби зайнятості.

Марина Олександрівна поділилася з фахівцями служби зайнятості ідеєю заснування власної «лавандової» справи та її метою – а це створення нових робочих місць, а також сприяння своїй територіальній громаді у розвитку «зеленого відпочинку». Її бізнес-план оцінили, визнавши його перспективним та креативним. Так пані Марина стала однією з переможців програми «єРобота» і отримала мікрогрант на створення бізнесу.

«Дуже важливо, щоб у тебе горіли очі, щоб перехоплювало дух, коли ти розповідаєш про те, чим займаєшся! Я всіма фібрами душі відчувала, як моя мрія - створити лавандову «казку» - втілюється в реальність. Також, крім візуалізації свого бажання, я ще й наполегливо трудилася. Це і стало квінтесенцією мого успіху – непохитна віра та щоденна кропітка праця», – ділиться власним секретом тріумфу Марина Олександрівна.

Тож, якщо у вас є бізнес-ідея, мрія створити справу свого життя та бажання давати роботу іншим, Державна служба зайнятості допоможе втілити в реальність найсміливіші задумки. Зробіть перший крок, щоб отримати підтвердження вислову «Мрії завжди збуваються!».

 Є питання щодо отримання мікрогрантів? Звертайтеся до відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32 17 68, або пишіть у Telegram-канал «Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград»